۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2224
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
  • 199 بازدید
  • ارسال توسط :

بررسی مشکلات شهروندان وحیدیه در سفر نیمروزه فرماندار و روسای ادارات شهرستان

شهریار- رامین نیوز: در راستای اجرای برنامه زمانبندی حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی در شهرهای تابعه شهرستان شهریار شهر وحیدیه میزبان این برنامه بود.  به گزارش خبرنگار رامین نیوز- بازدید جمعی از تعدادی از پروژه های عمرانی شاخص شهر، بررسی و تجزیه و تحلیل مشکلات شهر با حضور شهردار، اعضای شورا و روسای ادارات […]

شهریار- رامین نیوز: در راستای اجرای برنامه زمانبندی حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی در شهرهای تابعه شهرستان شهریار شهر وحیدیه میزبان این برنامه بود.

 به گزارش خبرنگار رامین نیوز- بازدید جمعی از تعدادی از پروژه های عمرانی شاخص شهر، بررسی و تجزیه و تحلیل مشکلات شهر با حضور شهردار، اعضای شورا و روسای ادارات در جلسه ویژه و ملاقات عمومی با شهروندان و رسیدگی به مشکلات مطروحه در این برنامه ۵ ساعته پیش بینی شده بود.

در مرحله اول این برنامه هادی زاده فرماندار شهریار به اتفاق معاونین سیاسی انتظامی و عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، شهرداران وحیدیه، شهریار، فردوسیه، رئیس شورای اسلامی شهر وحیدیه و روسای ادارات راه و شهر سازی و شبکه بهداشت و درمان از پروژه های عمرانی احداث تقاطع غیر همسطح وحیدیه، فردوسیه، پروژه بزرگراه امام حسین(ع) بازدید و بر تصمیم گیری در خصوص تخصیص اعتبار به این پروژه در کمیته برنامه ریزی شهرستان تاکید نمودند.

هادی زاده در ضمن بازدید از  پروژ ه های مذکور اظهار داشت: اجرای طرح ساماندهی و احداث زیرگذر محوراصلی جاده رباط کریم – شهریارحد فاصل سه راه فردوسیه یک از پروژ ه های مهم و بزرگ شهرستان است که با اعتباری معادل شصت میلیارد ریال از هفته آتی آغاز و با اجرای آن علاوه برر رفع گره ترافیکی در ورودی شهرهای وحیدیه و فردوسیه دسترسی مردمی را نیز به سهولت هر چه بیشتری تامین خواهد نمود.

بررسی راهکارهای عملی جهت کاهش آلایندگی زیست محیطی ناشی از هدایت آبهای سطحی شهر شهریار به مرزهای شمالی حریم شهرداری وحیدیه با حضور شهردار شهریار و اتخاذ تدابیر لازم به منظور تجهیز و استفاده بهینه از بیمارستان ۱۰ تختخوابی احداثی وزارت راه و شهرسازی در وحیدیه بخش دوم اجرایی از مرحله اول برنامه روز گذشته بود.

پس از بازدید از پروژه های مذکور جلسه فوق العاده ای در محل فرهنگسرای وحیدیه به منظور بررسی مشکلات با ریاست فرماندار و حضور مسئولین ذیربط تشکیل و پس از تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در این جلسه فرماندار شهریار پس از استماع گزارش شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تشکراز خدمات ارائه شده، دستورات لازم  را مبنی بر اجرایی شدن مصوبات خطاب به مسئولین حاضر صادر نمودند.

 در ابتدای جلسه حجت الاسلام شائق امام جمعه وحیدیه ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور فرماندار به منظور پیگیری و رفع مشکلات شهر وحیدیه سخنانی را از وضعیت عمومی و وفاق و همدلی حاکم بین مدیران شهر ایراد نموده و از مردم متدین شهر نیز قدردانی کردند.

وی ضمن اظهار رضایت از خدمات ارائه شده خواستار ارتقاء سطح ارائه خدمات به شهروحیدیه گردیدند.

پس از پایان جلسه بررسی مشکلات شهر وحیدیه برنامه ملاقات عمومی روسای ادارات با شهروندان وحیدیه در محل مسجد جامع برگزار گردید.

در این برنامه ابتدا حجت الاسلام سوری امام جماعت مسجد جامع ضمن عرض خیرمقدم به مردم و مسئولین از حضورو توجه فرماندار به دغدغه های مردم تشکر نمود.

در ادامه تعدادی از شهروندان به نمایندگی از اهالی، مشکلات شهر را از پشت تریبون مسجد بیان و مسائل خود را با فرماندار در میان گذاشتند.

پس از طرح مشکلات عمومی و جمع بندی نامه های دریافتی از حاضرین،آقایان سلامت بخش شهردار وحیدیه،سرهنگ مطیعی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان،ذبیحی رئیس آموزش و پرورش اقدام به ارائه گزارش به مردم و پاسخ به خواسته های ایشان نمودند.

حجت الاسلام شائق امام جمعه وحیدیه نیز دیگر سخنران این نشست بود که ضمن تقدیر از حضور فرماندار و هیئت همراه و تایید دغدغه ها و نگرانیهای مردم اظهار داشت ما به برکت نظام مقدس اسلامی،نعمات خوب و رضایت بخشی داریم لکن با نقطه مطلوب وایده آل که خواسته حقه مردم است هم فاصله وجود دارد.

در پایان این نشست همت الله هادی زاده فرماندار شهریار،ضمن تقدیر از حضور پرشورمردم وسپاسگزاری ازمیهمان نوازی ایشان به تبیین اهداف نشست پرداخته و قول مساعد به پیگیری مشکلات را داد.

ایشان اهتمام برحل مشکلات بر اساس عدالت در توزیع اعتبارات(در صورت تخصیص اعتبارات لازم) را نیز به مردم وعده داد.

فرماندار همچنین تاکید کردندکه درخواست های مردمی مکتوب جمع آوری شده در برنامه ملاقات عمومی تا روز یک شنبه هفته آینده توسط حوزه معاونین فرمانداری و بخشداری مرکزی بررسی و پاسخ مکتوب پس از مراجعه متقاضیان به آنان تقدیم خواهد شد.

این نشست صمیمی که تا اذان مغرب به طول انجامید با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به پایان رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*