۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 57921
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
برنامه‌های بهزیستی پاکدشت در هفته مبارزه با مواد مخدر اعلام شد
برنامه‌های بهزیستی پاکدشت در هفته مبارزه با مواد مخدر اعلام شد

برنامه‌های بهزیستی پاکدشت در هفته مبارزه با مواد مخدر اعلام شد

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره بهزیستی پاکدشت گفت: به منظور آشنایی جامعه با آسیب‌های سوء مصرف موادمخدر و پیشگیری از گرفتاری افراد به ویژه جوانان در دام اعتیاد، برنامه‌های متعددی در هفته مبارزه با مواد مخدر در این اداره برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار ما – نادره افشارها اظهار داشت: برنامه‌های هفته مبارزه با مواد […]

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره بهزیستی پاکدشت گفت: به منظور آشنایی جامعه با آسیب‌های سوء مصرف موادمخدر و پیشگیری از گرفتاری افراد به ویژه جوانان در دام اعتیاد، برنامه‌های متعددی در هفته مبارزه با مواد مخدر در این اداره برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – نادره افشارها اظهار داشت: برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر با تمرکز به آگاهی بخشی به جوانان و اقشار هدف جامعه در طول روزهای این هفته اجرا می‌شود تا شاهد کاهش ابتلا و تقاضای افراد به مواد مخدر باشیم.

وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهید تفرشی از شهدای مبارزه با مواد مخدر پاکدشت و غبار روبی از مزار این شهید سرافراز، برپایی میز خدمت با حضور مدیران ، مسئولین و کارشناسان بهزیستی درمحل برگزاری نماز جمعه ، اجرای برنامه‌ها و کارگاه های آموزشی ویژه خانواده‌ها ، برگزاری جلسات آموزشی توسط مراکز مثبت زندگی برای مددجویان تحت حمایت و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی بین مراجعین مراکز مشاوره ، مثبت زندگی ، مراکز درمان اعتیاد از جمله برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر بهزیستی پاکدشت است.

این مسئول از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و با عنوان” نه به اعتیاد” بین فرزندان تحت پوشش و و توانخواهان نوجوان تحت حمایت توسط مراکز مثبت زندگی ، ارائه خدمات مشاوره‌ای اعتیاد رایگان در مراکز مشاوره ،تهیه پیام‌های پیشگیری از اعتیاد و بازدید از مراکز درمان معتادین  با همراهی خیرین در راستای جلب مشارکت و تغییر نگرش خیرین درحمایت از افراد گرفتار در دام اعتیاد به عنوان دیگر برنامه‌های بهزیستی در هفته مبارزه با مواد مخدر پاکدشت یاد کرد.

افشارها خاطرنشان کرد: معرفی خط ملی مشاوره اعتیاد ۰۹۶۲۸، اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی و ارائه گزارش عملکرد و آگاهسازی با محوریت پیشگیری از اعتیاد  از طریق فضای مجازی ، جراید و رسانه های جمعی از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار می‌شود.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

چهارم تا دهم تیر، هفته مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

۲۶ ژوئن برابر با پنج تیرماه توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد، به نام روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*