۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7452
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲
  • 253 بازدید
  • ارسال توسط :

برپایی طرح غربالگری دیابت و فشارخون در فرمانداری پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: واحد درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با همکاری فرمانداری شهرستان جهت پیشگیری از بیماری دیابت میان کارکنان فرمانداری پاکدشت اقدام به انجام تست قند خون و فشارخون نمود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – واحد درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با همکاری […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: واحد درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با همکاری فرمانداری شهرستان جهت پیشگیری از بیماری دیابت میان کارکنان فرمانداری پاکدشت اقدام به انجام تست قند خون و فشارخون نمود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – واحد درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با همکاری فرمانداری شهرستان جهت پیشگیری از بیماری دیابت میان کارکنان فرمانداری پاکدشت اقدام به انجام تست قند خون و فشارخون نمود.

در این طرح، ۴۶ نفر از پرسنل فرمانداری مورد معاینه تست قند خون و فشارخون قرارگرفتند.

علیرضا قاسمی فرزاد، فرماندار شهرستان ضمن بازدید از محل ایستگاه سلامت در اجرای روند انجام معاینات تست قند خون و فشار خون قرار گرفت و از فعالیت های جمعیت هلال احمر در هفته سلامت و عوامل امدادی حاضر در این برنامه تقدیر و تشکر نمود.

ابراهیم تاجیک نوری، رییس جمعیت هلال احمر پاکدشت هدف از انجام این برنامه را حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها در زمینه پیشگیری و کنترل بیمار خاموش(دیابت) و فشارخون در بین کارکنان دولت در هفته سلامت دانست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*