۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 58094
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
برپایی نمایشگاه معرفی شرکت های تولید کننده کود در قرچک
برپایی نمایشگاه معرفی شرکت های تولید کننده کود در قرچک

برپایی نمایشگاه معرفی شرکت های تولید کننده کود در قرچک

قرچک – آبرومند: نمایشگاه معرفی سبد کودهای کشاورزی با حضور تولید کنندگان این محصولات در قرچک برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – در این نمایشگاه یک روزه  ۱۹ شرکت تولید کننده کود از سراسر کشور شامل پنج شرکت دانش بنیان که استاندارهای لازم را در تولید نهاده های کشاورزی رعایت کرده اند ، […]

قرچک – آبرومند: نمایشگاه معرفی سبد کودهای کشاورزی با حضور تولید کنندگان این محصولات در قرچک برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – در این نمایشگاه یک روزه  ۱۹ شرکت تولید کننده کود از سراسر کشور شامل پنج شرکت دانش بنیان که استاندارهای لازم را در تولید نهاده های کشاورزی رعایت کرده اند ، حضور داشتند.

علی محمد حسینی ، سرپرست شرکت خدمات حمایتی  کشاورزی استان تهران در حاشیه این نمایشگاه گفت : برپایی این نمایشگاه با هدف حمایت از شرکت های تولید کننده ، نمایش آخرین دستاوردها و انتقال یافته ها ، کمک به توانمندسازی واحد های تولیدی ، بهره گیری از شرکت های دانش بنیان و ترغیب کشاورزان برای استفاده از کودهای مناسب است.

محمد حسین تاجیک معاون بهبود تولید گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران نیز با اشاره به اینکه سال آینده کشت غلات به صورت قراردادی است و دولت خرید تضمینی ندارد گفت : برای استفاده از کودهای کشاورزی بوسیله ی کشاورزان و حمایت از آنها برنامه ریزی کرده ایم.

به گفته ی معاون سازمان جهاد کشاورزی تهران در این استان ۴۶ هزار هکتار گندم و ۳۳ هزار هکتار جو کشت می شود.

محمد مهدی سعیدی مدیر بازریابی و امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور نیز گفت : برگزاری این  نمایشگاهها تا پایان امسال ادامه دارد.

وی اضافه کرد : این نمایشگاهها افزون بر کوتاهی دست واسطه ها از بازار نهاده های کشاورزی به خودکفایی کودهای کشاورزی و تهیه ی کودهای استاندارد کمک می کند.

در پایان این نمایشگاه از برخی تولیدکننده های نمونه ی کود کشاورزی قدردانی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*