۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 54648
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
برپایی نمایشگاه گل توسط دانش آموزان استثنایی در پاکدشت
برپایی نمایشگاه گل توسط دانش آموزان استثنایی در پاکدشت

برپایی نمایشگاه گل توسط دانش آموزان استثنایی در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: دانش آموزان مدرسه استثنایی مرجانی پاکدشت نمایشگاه و غرفه داِئمی فروش گل برپا کردند   به گزارش خبرنگار ما – دانش‌آموزان مدرسه استثنایی مرجانی پاکدشت با کمک خیرّین و با هدف حمایت از معلولان،نمایشگاه دائمی گل و گیاه برپا کردند.   رئیس اداره بهزیستی پاکدشت گفت: این نمایشگاه دائمی با حمایت خیرین […]

پاکدشت – آبرومند: دانش آموزان مدرسه استثنایی مرجانی پاکدشت نمایشگاه و غرفه داِئمی فروش گل برپا کردند

 

به گزارش خبرنگار ما – دانش‌آموزان مدرسه استثنایی مرجانی پاکدشت با کمک خیرّین و با هدف حمایت از معلولان،نمایشگاه دائمی گل و گیاه برپا کردند.

 

رئیس اداره بهزیستی پاکدشت گفت: این نمایشگاه دائمی با حمایت خیرین و با همت دانش‌آموزان آموزشگاه استثنایی مرجانی در روستای گلزار راه‌اندازی شده است تا دانش‌آموزان استثنایی با فروش گل و گیاهان زینتی تولید خود، بخشی از نیازهایشان را تأمین کنند.

محمود برزگر افزود: آموزشگاه استثنایی مرجانی بر اساس پودمان آموزش و پرورش و با توجه به موقعیت شهرستان در پرورش گل و گیاه، از سال ۷۵ و با کمک خیرین اقدام به احداث یک گلخانه ۱۰۰ مترمربعی کرد تا دانش‌آموزان در این مکان اقدام به پرورش گل و گیاه کنند که با توجه به استقبال انجام شده، سال بعد، ۱۵۰ مترمربع دیگر به فضای این گلخانه افزوده شد.

وی تصریح کرد: این گلخانه برای نخستین بار در کشور ویژه دانش‌آموزان با نیاز ویژه احداث شده است.

 

برزگر افزود: پس از تولید گل و گیاه توسط دانش‌آموزان استثنایی، با همکاری مسوولان و برخی از خیرین، نمایشگاهی دائمی در روستای گلزار در اختیار  این افراد قرار گرفت تا با فروش محصولات، بخشی از نیازهای این افراد تأمین و مهمترین هدف بهزیستی در توانمند شدن معلولان محقق شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*