۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 7556
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۲۸
  • 102 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری آیین بزرگداشت هفته معلم در دبستان بنت الهدی فیروزکوه با حضور معاونان فرمانداری

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور معاونان برنامه ریزی و اداری- مالی و سیاسی و انتظامی فرمانداری مراسم بزرگداشت هفته معلم در دبستان دخترانه بنت الهدی فیروزکوه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – با حضور معاونان برنامه ریزی و اداری- مالی و سیاسی و انتظامی فرمانداری مراسم […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور معاونان برنامه ریزی و اداری- مالی و سیاسی و انتظامی فرمانداری مراسم بزرگداشت هفته معلم در دبستان دخترانه بنت الهدی فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – با حضور معاونان برنامه ریزی و اداری- مالی و سیاسی و انتظامی فرمانداری مراسم بزرگداشت هفته معلم در دبستان دخترانه بنت الهدی فیروزکوه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم یعقوب ایمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اظهارکرد: مبنا و اساس تحول، حرکت، پیشرفت و سعادتمندی هر جامعه در نظام آموزشی و تعلیم و تربیت آن است.

وی با اشاره به تقارن روز معلم با روز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، تصریح کرد: توجه به امر خودسازی، مجاهدت در راه کسب علم و تدریس، اهتمام و توجه به مسائل اجتماعی، مبارزه با ظلم و انحرافات فکری و اعتقادی و . . . از جمله خصیصه های استاد مطهری است که انتظار می رود آحاد جامعه و معلمان، به تاسی از ایشان در این مسیر گام بردارند.

در ادامه سید روح الله حسینی هرانده معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری افزود: برای دستیابی به پیشرفت، توسعه، سعادت و بالندگی در جامعه باید به آموزش و پرورش که رکن اساسی تعلیم و تربیت نیروی انسانی است توجه و اهتمامی ویژه مبذول داشت.

وی گفت: برای هر گونه تحول در جامعه و نظام آموزشی باید در وهله نخست به ایجاد انگیزه لازم، عشق به تعلیم و تربیت و همچنین فرا گرفتن علوم و آموزه های جدید در بین معلمان پرداخت.

حسینی افزود: این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه اجتماع و همه اقشار آن، کرامت و احترام معلمان را که ارکان اساسی نظام آموزشی می باشند حفظ نمایند.

همچنن مهین خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری در این مراسم تصریح کرد: برگزاری برنامه های گرامیداشت روز معلم حرکت نمادینی است به منظور تجلیل و قدردانی از زحمات و تلاش های همه معلمان دلسوزی که در سطوح مختلف، در جهت تعلیم و تربیت فرزندان این جامعه تلاش می کنند.

وی ادامه داد: نامگذاری روز معلم در سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری بیانگر این نکته است که معلمان عزیز، در انجام وظایف خود می بایست همانند شهید مطهری که الگوی مناسبی برای معلمان جامعه است، هم نسبت به خودسازی و هم عشق به فرزندان این مرز و بوم و کسب معارف و علوم و انتقال آن به نسل های بعدی توجه و تاسی داشته باشند.

بخشدار مرکزی، فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، مدیر و معاونان آموزش و پرورش، مدیر حراست و مسئول بازرسی فرمانداری و برخی اعضای شورای شهر از جمله مسئولان حاضر در این مراسم بودند.

تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، همنوایی سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضور ۱۹ دوچرخه سوار پسر دانش آموز و تقدیم گل به تمال مبارک ۱۹ معلم و دانش آموز شهید شهرستان و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان، از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*