۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » گرمسار
  • شناسه : 7158
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۱
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار در سال ۹۴

گرمسار – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار باریاست طاهری فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه ،کاتب نماینده مردم و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات امام علی (ع) فرمانداری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه […]

گرمسار – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار باریاست طاهری فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه ،کاتب نماینده مردم و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات امام علی (ع) فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه ضمن تبریک سال جدید و اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال و نامگذاری سال ۹۴ به سال همدلی وهمزبانی ملت و دولت بیان داشتند: دستگاههای اجرایی نقش کلیدی در تحقق شعار دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی دارند و همکاری دولت و ملت بر طبق تاکیدات موکد مقام معظم رهبری بر همگان الزامی است و این امر با ایجاد اعتماد سازی بین ملت و دولت محقق خواهد شد .

فرماندار با اشاره به تفاهم به دست آمده در مذاکرات هسته ای سوئیس اظهار داشتند: این موضوع یک اتفاق نوید بخش برای همه مردم ایران می باشد که باید مورد توجه قرار گرفته و مردم نیز همگام با دولت در این مهم مشارکت کنند.

فرماندار گرمساردر ادامه سخنان خود با اشاره به بیانات دکتر روحانی رئیس جمهوری در جلسه با جمعی از کارگزاران نظام که بیان نموده بودند بزرگترین هدف دولت در سال ۹۴ رونق اقتصادی هست و همدلی وهمزبانی کلید رونق اقتصادی وپیشرفت است.خواستار نگاه ویژه مسئولین به این مهم شدند.

طاهری در قسمت دیگری از سخنان خود بیان داشتند که سال ۹۴ سال انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز هست لذا برای مسئولین دستگاههای اجرایی و آحاد مردم این موضوع بسیار حائز اهمیت خواهد بود- ((طبق فرمایش مقام معظم رهبری در سال ۹۴ که سال همدلی و همزبانی با مردم هست ))و توجه به این مهم که نظام اسلامی یک نظام مردمی است و در واقع مردم یکی از پایه های اساسی و اصلی تشکیل حکومت اسلامی می باشند و ارزش، جایگاه و نقش بسزایی را در این میان ایفا می کنند.

مردم در انتخابات های مختلف نقش خاص خود را دارند و با حضور خود در این صحنه ضمن تعیین سرنوشت سیاسی کشور منتخبین خود را در انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس -شوراهای اسلامی شهر و روستا و مجلس خبرگان رهبری انتخاب می کنند.

مردم باید با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در آغاز سال جدید در اداره جامعه با دولت همگام و همکار باشند مشارکت گسترده مردم در انتخابات، اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی را نشان می دهد.و ارزش قائل شدن به حضور حماسی مردم در انتخابات یکی از نکاتی است که مسئولان باید به آن توجه نمایند و همچنین انتظار می رود که در انتخابات هر مسئولی به وظیفه خود آگاه باشد و آن را به نحو احسن انجام دهد.

برگزاری انتخابات و شرکت در آن یک تکلیف است و متولیان و مجریان برگزاری آن هم نزد مردم و هم نزد خداوند متعال مسئول هستند بنابراین باید با در نظر گرفتن رضای الهی و آنچه که شایسته نظام اسلامی است برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش نماییم. و وظیفه ما مسئولین امانتداری وصیانت از رای ملت می باشد.

طاهری فرماندار شهرستان در پایان ضمن تقدیر وتشکر ویژه از زحمات و تلاشهای مستمر دستگاههای اجرایی در سال ۹۳ توصیه های خود را به روسای دستگاههای اجرایی جهت بهتر شدن وضعیت علکردی ایشان در سال ۹۴ بیان نمودند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه گرمسار با بیانات معنوی خود رهنمونهایی را در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری وتوجه موکد تمامی مسئولین شهرستان به نامگذاری سال ۹۴ به سال همدلی وهمزبانی دولت وملت بیان نمودند.

در ادامه جلسه مسئولین دستگاههای اجرایی امور آب- آبفای شهری و راه وترابری به ارائه پاوپوینت گزارش یکساله خود را بیان نمودند.در پایان این جلسه شورای اداری کاتب نماینده مردم در خصوص وضعیت بودجه سال ۹۴-در خصوص نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام عظم رهبری-وضعیت عملکرد دستگاههای اجرایی-روابط سیاسی ایران و….مطالبی را به اختصار بیان نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*