۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 28128
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری باشکوه انتخابات اقتدار ایران را دوچندان می کند
برگزاری باشکوه انتخابات اقتدار ایران را دوچندان می کند

برگزاری باشکوه انتخابات اقتدار ایران را دوچندان می کند

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: برگزاری با شکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقتدار ایران اسلامی را دوچندان می کند بنابراین تمامی امکانات شهرستان باید در خدمت برگزاری انتخابات باشد. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی روز یکشنبه در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: برگزاری با شکوه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقتدار ایران اسلامی را دوچندان می کند بنابراین تمامی امکانات شهرستان باید در خدمت برگزاری انتخابات باشد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی روز یکشنبه در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار داشت: اصلی ترین ماموریت و وظیفه اجرایی وزارت کشور، در قانون اساسی برگزاری انتخابات است بنابراین تمامی مسئولان موظفند تا ساز و کار برگزاری قانونی و با شکوه این رویداد مهم سیاسی را فراهم کنند.

وی افزود: برگزاری انتخابات در نظام های سیاسی، تعاریف گوناگونی دارد و در نظام های مبتنی بر دموکراسی شکل می گیرد، افزود: جمهوری اسلامی ایران برگرفته از احکام الهی و بر اساس رأی و نظر مردم شکل گرفته و انتخابات نماد مردم سالاری دینی است.

فرماندار پیشوا اظهار داشت: مجموعه اقدامات دستگاه های اجرایی بر مشارکت سیاسی مردم موثر است و در طول سال همه ارکان مدیریتی باید رویکرد خدمت به مردم جهت کسب رضایت مردم، افزایش اعتماد و امیدآفرینی را داشته باشند.

وی گفت: انتخابات امسال باید با رعایت مر قانون، اصل بیطرفی و شفافیت به بهترین نحو ممکن برگزار و به جشن سیاسی باشکوه در کشور تبدیل شود.

عباسی از مردم، کاندیداها و مجریان به عنوان سه ضلع برگزاری مطلوب انتخابات یاد کرد و افزود: مردم بر اساس خرد جمعی مصالح خود را تشخیص داده و همواره در برهه های حساس حضور گسترده ای داشته اند، مجریان برگزاری انتخابات نیز موظفند تا با فراهم کردن تمامی ساز و کار و رعایت قانون زمینه برگزاری انتخابات با شکوه را در بستر رعایت اخلاق از سوی کاندیداها فراهم کنند.

وی برگزاری انتخابات را یک موضوع ملی دانست و افزود: حتی نتیجه یک صندوق رأی در شهرستان نیز می تواند در سطح ملی اثرگذار باشد لذا همه موظفند تا با جذب حداکثری مشارکت مردم و برگزاری منسجم انتخابات آبروی نظام در سطح بین المللی حفظ کنند.

وی به برخی پیش نیازهای برگزاری انتخابات اشاره و عنوان کرد: بررسی چگونگی افزایش مشارکت مردمی در ابعاد محلی، برآورد تعداد شعب با توجه به سوابق برگزاری انتخابات، بازدید و بررسی میدانی تمام شعب تعیین شده و شناسایی شعب حساس از ملزومات برگزاری یک انتخابات مطلوب است.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت بهره گیری از همه ظرفیت های شهرستان برای برگزاری انتخابات با شکوه، گفت: در شناسایی و به کارگیری منابع و نیروهای انسانی تمام تمرکز بر یک دستگاه نخواهد بود و از امکانات و افراد مجرب در همه دستگاه ها استفاده می شود.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*