۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 4716
  • ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۱
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی در قرچک

rقرجک- ابتکارآنلاین: چهارمین جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی شهرستان قرچک با حضور معاون فرماندار، رئیس اداره جهاد کشاورزی و دیگر اعضاء تشکیل شد.   سیدجواد رضوی  در چهارمین جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی شهرستان قرچک اظهار داشت: عملیات اجرایی آبیاری نوین در بیش از ۶۰ هکتار از اراضی زراعی شهرستان قرچک آغاز شده […]

rقرجک- ابتکارآنلاین: چهارمین جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی شهرستان قرچک با حضور معاون فرماندار، رئیس اداره جهاد کشاورزی و دیگر اعضاء تشکیل شد.

 

سیدجواد رضوی  در چهارمین جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی شهرستان قرچک اظهار داشت: عملیات اجرایی آبیاری نوین در بیش از ۶۰ هکتار از اراضی زراعی شهرستان قرچک آغاز شده و با توجه به اینکه این شهرستان جدیدالتاسیس بوده و هیچ‌گونه مطالعه برای طراحی استفاده از شیوه نوین آبیاری در سنوات قبل انجام نشده است و مراحل مطالعه و طراحی برای حدود ۹۰ هکتار از اراضی به منظور امکان سنجی اجرایی این طرح آغاز شده است.

 

معاون فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: مشکلات اجرایی از حیث قوانین و مقررات مورد بحث قرار گرفت و با تاکید برای اینکه هرگونه اقدام عملی در خصوص ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی باید مبتنی بر کار کارشناسی و رعایت قوانین و مقررات باشد. مشکلات اجرایی پیش رو توسط دستگاه‌های تخصصی احصاء و آن بخش که خارج از اختیارات شهرستان است به مجموعه استان اعلام خواهد شد تا این طرح به بهترین شکل اجرا شود.

 

وی افزود: با توجه به کمبود منابع آبی و لزوم ارتقای بهره‌وری در استفاده از این منابع محدود، سیاست‌های دولت تدبیر و امید بر حمایت از بهره‌برداران کشاورزی در استفاده از شیوه‌های نوین آبیاری می‌باشد که این امر برای اینکه پایدار باشد، باید با دقت و کارشناسی عمیق و رعایت قوانین و مقررات صورت گیرد.

 

چهارمین جلسه ستاد ارتقای بهره‌وری آب کشاورزی شهرستان قرچک با حضور سیدجواد رضوی معاون فرماندار، کمال نصرتی رئیس اداره جهاد کشاورزی و دیگر اعضاء این ستاد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

 

در پایان جلسه هر یک از اعضاء این ستاد نظرات و پیشنهادات خود را برای این طرح بیان کردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*