۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 6514
  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۶
  • 234 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین:جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان گرمسار با حضور صحرایی معاون فرماندار و اعضای این شورای شهرستانی، برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – این جلسه با عمده هدف ایجاد هماهنگی و تعامل بیش از پیش بین دستگاههای اجرایی شهرستان جهت ثبت به موقع وقایع حیاتی […]

گرمسار – ابتکار ورامین:جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان گرمسار با حضور صحرایی معاون فرماندار و اعضای این شورای شهرستانی، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – این جلسه با عمده هدف ایجاد هماهنگی و تعامل بیش از پیش بین دستگاههای اجرایی شهرستان جهت ثبت به موقع وقایع حیاتی در سطح شهرستان صورت پذیرفت، معاون فرماندار شهرستان در ابتدای این جلسه، با اشاره به سرآمد عصر ارتباطات، انفجار اطلاعات و عصر دانایی محوری گفت: امروزه افزایش شدید جمعیت جهان موجب شده است تا مسئولان در سطح جهان به فکر عمیق برنامه ریزی در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و … با استفاده از ابزارآلات و تکنولوژی های بدیع و امروزی گماشته شوند.

وی با اشاره به اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی گفت: ثبت به هنگام وقایع چهارگانه، یعنی ولادت، وفات، ازدواج و طلاق یکی از مهم ترین اقداماتی است که زمینه های اولیه برنامه ریزی در سطح جامعه را فراهم می سازد.

صحرایی معاون فرماندار وجود شورای هماهنگی برای ثبت به موقع وقایع حیاتی را لازم دانسته و افزود: هماهنگی لازم بین ادارات و دستگاههای اجرایی برای ثبت به موقع این وقایع حتی در کوچکترین واحد تقسیمات کشوری، شرط اساسی و اولیه در حوزه برنامه ریزی را تشکیل می دهد.

در این جلسه با اهدای لوح از زحمات کارکنان ثبت احوال و اعضای شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان که موجبات کسب رتبه اول ثبت وقایع حیاتی توسط اداره کل ثبت احوال استان سمنان شده اند،تقدیر وتشکر به عمل آمد.

ضمناً تاکید شد که جهت رفع مشکل دیر ثبتی ها تعامل وهماهنگی لازم فی مابین ثبت احوال وبیمارستان شهرستان انجام پذیرد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*