۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 8957
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۶
  • 234 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گرمسار باحضور صحرایی معاون فرماندار واعضای مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری براگزار گردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه صحرایی معاون فرماندار گرمسار از ارائه خدمات مسئولین ادارات و بانک های عامل در بخش اشتغال تقدیر و گفت: می […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گرمسار باحضور صحرایی معاون فرماندار واعضای مرتبط در سالن شهید صبوری فرمانداری براگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه صحرایی معاون فرماندار گرمسار از ارائه خدمات مسئولین ادارات و بانک های عامل در بخش اشتغال تقدیر و گفت: می طلبد که مسئولین ادارات و بانک ها با توان بیشتر حامی ایجاد اشتغال بوده و با احساس مسئولیت در این بخش آن را بعنوان یک تکلیف احساس کنند .

معاون فرماندار با اشاره به عملکرد خوب کارگروه اشتغال این شهرستان در سال گذشته به ثبت دقیق آمار اشتغال در سامانه توسط ادارات تاکید و افزود : ثبت آمار اشتغال در سامانه نشانگر وعده های تحقق یافته در بخش اشتغال می باشد.

صحرایی معاون فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود گفت:با مدیریت صحیح و تلاش اعضاء در سال ۹۳ به موفقیت های خوبی در زمینه اشتغال و توسعه شهرستان رسیدیم.

ایشان در ادامه افزود: امیدواریم در سال جاری با تلاش و وحدت و همدلی مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در جهت توسعه و رفع مشکلات و اجرای این طرح ها گام برداریم.

ایشان درادامه از اداراتی که در سال گذشته توانستند بیش از تعهد خود اشتغالزایی نمایند قدردانی و افزود: امسال نیز امیدواریم ادارات با همت هر چه بیشتر در انجام تعهد خود تلاش نمایند و زمینه ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان را فراهم نمایند.

وی اظهارداشت: ادارات موجود و مرتبط با بحث اشتغال باید در راستای حل مسئله بیکاری اهتمام ورزند چرا که امروزه یکی ازمعضلات اصلی جامعه بیکاری می باشد و ما باید با ایجاد شغل امید به زندگی را درخانواده های ایرانی هرچه بیشتر ارتقاء دهیم.

صحرایی معاون فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود ضمن بیان این مطلب که تحصیل کرده های فراوان با پتانسیل قوی دراین شهرستان وجود دارند که امیدواریم با بکار بستن امکانات و منابع اشتغال بتوانیم رتبه خوبی در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان کسب نمائیم.

در این جلسه حسینی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز به بیان ارائه گزارشی با پاور پوینت از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغالزایی پرداختند و نهایتاً مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور اعضاء مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*