۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 1783
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵
  • 368 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس

پردیس – رامین نیوز: اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس به منظور بررسی و تصویب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۳ به ریاست فرماندار و با حضور قاسمی از مسئولین دفتر برنامه و بودجه استانداری تهران، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و مسئولان شهرستان پردیس، صبح امروز در سالن جلسات […]

پردیس – رامین نیوز: اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پردیس به منظور بررسی و تصویب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۳ به ریاست فرماندار و با حضور قاسمی از مسئولین دفتر برنامه و بودجه استانداری تهران، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار و مسئولان شهرستان پردیس، صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار پردیس در این جلسه با یادآوری حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام، از مردم شهرستان تشکر کرد و گفت: حضور شهروندان در دفن پیکر پاک این شهدا به معنی پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و دلگرمی مسئولان در راه خدمت گزاری به مردم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس با اشاره به تازه تاسیس بودن شهرستان و روند استقرار ادارات برای خدمت رسانی به مردم افزود: در قالب استقرار ادارات مبلغ یک میلیارد تومان در اختیار شهرستان قرار گرفته است که طبق اولویت های موجود و نیازهای مردم توزیع می شود. وی تامین زمین و تصویب نقشه فنی را لازمه تخصیص اعتبار دانست و تصریح کرد: در صورت تامین زمین اداراتی که نقشه مشخصات فنی آنها تائید شده باشد در اولویت قرار گرفته اند.

مرتضی حیدری رقم اعتبارات سال جاری را واقعی خواند و گفت: ناکافی بودن اعتبارات را قبول داریم ولی این بودجه واقعی است و تمام اعتبارات آن تخصیص داده خواهد شد.

قاسمی از مسئولین دفتر برنامه و بودجه استانداری نیز در این جلسه، اطلاع مسئولان از استحقاقی ادارات خود براساس قانون بودجه را لازم دانست و گفت: در برخی پروژه ها، اعتبارات ملی تعریف شده ولی سهم استان هم محفوظ است بنابراین مسئولان در کمیته برنامه ریزی باید ابتدا از استحقاق اداره خود خبر داشته باشند و سپس برای اخذ اعتبار اقدام کنند.

در ادامه جلسه حمید امرائی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار گزارشی از اعتبارات، الزام ها و سیاست های کمیته برنامه ریزی در بررسی و تصویب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در شهرستان را ارائه کرد و گفت: در طی سال نیز اعتباراتی از محل های مشخص شده به شهرستان تخصیص داده می شود که اعتبار برخی پروژه ها از آن محل درنظر گرفته شده است.

پس از توضیحات امرایی از چگونگی تخصیص اعتبار به ادارات شهرستان، مسئولان حاضر ضمن بیان اولویت های اداره متبوع، پیشنهادها و نظرات خود را  ارائه کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*