۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 60481
  • ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری ستاد اربعین شهرستان قرچک
برگزاری ستاد اربعین شهرستان قرچک

برگزاری ستاد اربعین شهرستان قرچک

قرچک – آبرومند: ستاد اربعین شهرستان قرچک برگزار شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند- صبح روز پنجشنبه ۱۷ شهریور، نشست ستاد اربعین شهرستان قرچک به ریاست علیرضا فاتحی‌نژاد و با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه و سایر مدیران و مسئولان برگزار شد.     علیرضا فاتحی‌نژاد در این جلسه گفت: خدمت در موکب‌های اربعین […]

قرچک – آبرومند: ستاد اربعین شهرستان قرچک برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند- صبح روز پنجشنبه ۱۷ شهریور، نشست ستاد اربعین شهرستان قرچک به ریاست علیرضا فاتحی‌نژاد و با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه و سایر مدیران و مسئولان برگزار شد.

 

 

علیرضا فاتحی‌نژاد در این جلسه گفت: خدمت در موکب‌های اربعین حسینی یک نعمت جلیل القدر است و ارزش خدمت در این عرصه قابل قیاس با دیگر فعالیت‌ها نیست، چون ماهیت این فعالیت‌ها خاص و ویژه است.

 

وی افزود: صاحبان و خادمان مواکب اربعین حسینی در ارائه انواع خدمات به زائران توجه ویژه‌ای به تبلیغ فرهنگ حسینی داشته باشند و حسینی ماندن زوار باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

فرماندار قرچک تاکید کرد: هر چه سریع‌تر تعداد مواکب و جانمایی مواکب با فواصل منظم و نوع خدمات‌رسانی مواکب به زائرین مشخص شود.

 

وی اظهار کرد: مشکلات اصلی زائرین در سال‌های گذشته باید احصا و مرتفع شود از جمله سرویس‌های بهداشتی، سرویس بازگشت حمل و نقل زائرین و..

 

فرماندار قرچک اظهار کرد: با توجه به کاهش شیوع ویروس کرونا و امکان افزایش حضور زائران در پیاده روی اربعین، امسال با حضور متفاوت و حداکثری مردم مواجه هستیم.

 

 

وی تصریح کرد: از تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها خواهشمندیم برای پرشکوه برگزار شدن مراسم جاماندگان اربعین، تمام تلاش خود را انجام دهند و امیدواریم این سعادت و توفیق خدمت به زائرین به بهترین شکل ممکن توسط مجموعه شهرستان قرچک انجام شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*