۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1577
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷
  • 251 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری مراسم اختتامیه اردیبهشت تئاتر استان تهران ویژه شهرستانهای ورامین قرچک و پیشوا

پیشوا – رامین نیوز: با حضور مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا و پیشکسوتان هنرهای نمایشی، مراسم افتتاحیه اردیبهشت تئاتر در فرهنگسرای  قطب الدین رازی ورامین برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جشن اردیبهشت تئاتر جنوب شرق استان تهران، که متشکل از سه شهرستان ورامین، قرچک […]

پیشوا – رامین نیوز: با حضور مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا و پیشکسوتان هنرهای نمایشی، مراسم افتتاحیه اردیبهشت تئاتر در فرهنگسرای  قطب الدین رازی ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- جشن اردیبهشت تئاتر جنوب شرق استان تهران، که متشکل از سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا بود، در فرهنگسرای رازی شهرستان ورامین برگزار شد.

در این آئین که با گرامیداشت زاد روز زنده یاد حمید سمندریان برپا  شد، از معلمان هنرهای نمایشی، فعالان عرصه تئاتر جنوب شرق استان تهران، حامیان عرصه هنرهای نمایشی و سه خبرنگار فعال تئاتر جنوب شرق تهران تجلیل و پنج استعداد برتر تئاتر در سال ۹۲ معرفی  شدند.

در این مراسم حسین عاطفی رئیس انجمن هنرهای نمایشی تهران، محمدحسین اسماعیلی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،  اعضای شورای اسلامی شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا و رؤسای ادارات حضور داشتند.

اسماعیلی معاون هنری و سینمائی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در این مراسم بیان داشت: ما در جنوب شرق استان تهران سه شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا را داریم که از لحاظ اجرای هنرهای نمایشهای بسیار فعال هستند و با وجود آقای امیرحسین شیفعی مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین و آقای احمد فیروزی مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا انتظار می رود که کارهای بسیار خوبی را از این دو انجمن ببینیم و همکاری این انجمنها با هم اعتبار تئاتر شهرستانهای جنوب شرق استان تهران را بالا می برد.

وی افزود: برگزاری این جشنواره در پویائی هنر تئاتر نقش بسزائی  ایفاء می نماید و با تشریح طرح جامع تئاتر استان تهران  اعلام کرد اعتبارات لازم  جهت اجرای این مهم تامین گردیده
است.

در پایان این مراسم گروه موسیقی قاصدک برای حاضران به مدت نیم ساعت اجرای برنامه کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*