۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7832
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان شهرستان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین:/ با همکاری اداره آموزش و پرورش قرچک دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان روشهای صرفه جویی و مصرف بهینه آب را به تصویر کشیدند. به گزارش خبرنگار ما – مدیرروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت:ترویج و اشاعه فرهنگ صرفه جویی آب با توجه به محدودیت منابع […]

قرچک – ابتکار ورامین:/ با همکاری اداره آموزش و پرورش قرچک دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان روشهای صرفه جویی و مصرف بهینه آب را به تصویر کشیدند.

به گزارش خبرنگار ما – مدیرروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت:ترویج و اشاعه فرهنگ صرفه جویی آب با توجه به محدودیت منابع این نعمت الهی و کاهش نزولات جوی،بطور مستمر از طریق فعالیتهای هنری و آموزشی از سوی این دفتری پیگیری می شود.

سعید محمدیان افزود:در همین راستا مسابقه نقاشی تحت عنوان ((صرفه جویی و مصرف بهینه آب))در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان قرچک برگزار شد که استقبال بی نظیری از این فعالیت هنری از سوی آنان شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری آموزش و پروش قرچک و شرکت حداکثری دانش آموزان،تصریح کرد:دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه نقاشی آثار بی بدیلی در زمینه فرهنگ سازی مصرف درست آب خلق نمودند و این نشان از دقت و ظرافت این قشر در حوزه آب می باشد.

محمدیان اضافه نمود:در بین آثار ارسالی، ١۵اثر نقاشی به عنوان نقاشی برتر انتخاب شدند و طی مراسمی نمادین که در دبستان حضرت خدیجه(ُس) برگزار گردید ضمن آموزش روشهای صرفه جویی به دانش آموزان از پنج نفر شرکت کننده برتر تقدیر شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*