۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27416
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  • 380 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری هفت شب خاطره شهدا در کردستان
برگزاری هفت شب خاطره شهدا در کردستان

برگزاری هفت شب خاطره شهدا در کردستان

سنندج – آبرومند: دبیر کمیته مسابقات و جشنواره کنگره پنج هزار و ۴۰۰ شهید کردستان گفت: در راستای برگزاری کنگره توسط این کمیته هفت شب خاطره شهدا در مناطق مختلف استان برگزار شده است. به گزارش خبرنگار ما – امین مرادی اظهار داشت: کمیته مسابقات و جشنواره ها یکی از کمیته های زیر مجموعه کنگره […]

سنندج – آبرومند: دبیر کمیته مسابقات و جشنواره کنگره پنج هزار و ۴۰۰ شهید کردستان گفت: در راستای برگزاری کنگره توسط این کمیته هفت شب خاطره شهدا در مناطق مختلف استان برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار ما – امین مرادی اظهار داشت: کمیته مسابقات و جشنواره ها یکی از کمیته های زیر مجموعه کنگره پنج هزار و ۴۰۰ شهید استان است که تاکنون برنامه های مختلفی در قالب آن برای برگزاری هر چه بهتر کنگره انجام داده است.

رئیس حوزه هنری کردستان برگزاری هفت شب خاطره شهدای استان را از جمله برنامه های برگزار شده اعلام کرد و افزود: این برنامه ها در شهرستان های سنندج و بیجار و با حضور جمع زیادی از هنرمندان و خانواده شهدا برگزار و در آن به معرفی خصوصیات اخلاقی و فعالیت های شهدا پرداخته شده است.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های این کمیته برگزاری مسابقه از سه کتاب محبت پنهان خاطرات آزاده بیجاری محمدتقی کریمی، نقشه های خاکی خاطرات شهید محمدامین کلاته و کتاب ماموستا که برگرفته از خاطرات دوران انقلاب و دفاع مقدس ماموستا ملا قادر قادری است، خواهد بود.

دبیر کمیته مسابقات و جشنواره کنگره پنج هزار و ۴۰۰ شهید کردستان گفت: تاکنون ۶۵۰ نفر از سراسر کشور پاسخنامه های خود را از داخل این سه کتاب به دبیرخانه مسابقه در استان ارسال کرده اند که قبل از برگزاری کنگره نفرات برگزیده برای تجلیل معرفی می شوند.

مرادی برگزاری اجلاسیه شهدای هنرمند با همکاری کمیته فرهنگی را از دیگر برنامه های برگزار شده اعلام کرد و یادآور شد: همچنین براساس برنامه ریزی های انجام شده در روز برگزاری کنگره نیز دف نوازی ۵۴۰ نفر از دف نوازان استان اجرا می شود.

کنگره پنج هزار و ۴۰۰ شهید استان کردستان اواخر خرداد ماه جاری در سنندج برگزار می شود.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*