۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 53863
  • ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری همایش فرزندپروری در دارالقرآن اسلامشهر
برگزاری همایش فرزندپروری در دارالقرآن اسلامشهر

برگزاری همایش فرزندپروری در دارالقرآن اسلامشهر

اسلامشهر – آبرومند: همایش اهمیت و جایگاه فرزندپروری در خانواده در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – دارالقرآن شهرداری اسلامشهر با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر، اقدام به برگزاری همایشی با موضوع “اهمیت و جایگاه فرزندپروری در خانواده” نمود.   این همایش که شرکت در آن برای عموم مردم […]

اسلامشهر – آبرومند: همایش اهمیت و جایگاه فرزندپروری در خانواده در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – دارالقرآن شهرداری اسلامشهر با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر، اقدام به برگزاری همایشی با موضوع “اهمیت و جایگاه فرزندپروری در خانواده” نمود.

 

این همایش که شرکت در آن برای عموم مردم آزاد بود روز گذشته با حضور جمعی از شهروندان و با تدریس پروانه ابراهیمی، کارشناس ارشد روانشناسی، در محل سالن همایش شهید بهشتی دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار شد.

 

ابراهیمی، مدرس دوره، به جایگاه خانه و خانواده در تربیت و ساخته شدن شخصیت افراد اشاره نمود و گفت: کلیدی ترین نکته در فرزند پروری، توجه کردن به کودک است، زیرا این امر باعث ایجاد رابطه مثبت بین والدین و کودک می‌شود.

 

وی در پایان، آموزش مهارت های فرزند پروری برای والدین را امری ضروری و لازم دانست زیرا والدین مسئولیت پرورش شخصیت فرزندان خود را به عهده دارند و قطعاً بدون داشتن علم و آگاهی و مهارت لازم تربیت صحیح و مناسب ای شکل نخواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*