۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1433
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
  • 91 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزاری همایش هفته سلامت و هفته مشاغل در پاکدشت

پاکدشت – رامین نیوز: همایش مشترک بزرگ هفته سلامت و هفته مشاغل در شهرستان پاکدشت امسال در اردیبهشت ۹۳ در محل کانون تربیتی شهدای پاکدشت برگزار گردید . به گزارش خبرنگار رامین نیوز- معمولاً معرفی مشاغل رشته های مختلف متوسطه دوم در اولین هفته اردیبهشت ماه با هدف آشنایی دانش آموزانی برگزار می شود که […]

پاکدشت – رامین نیوز: همایش مشترک بزرگ هفته سلامت و هفته مشاغل در شهرستان پاکدشت امسال در اردیبهشت ۹۳ در محل کانون تربیتی شهدای پاکدشت برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- معمولاً معرفی مشاغل رشته های مختلف متوسطه دوم در اولین هفته اردیبهشت ماه با هدف آشنایی دانش آموزانی برگزار می شود که در آستانه تصمیم گیری نهایی انتخاب رشته و ادامه تحصیل و تعیین آینده شغلی مناسب می باشند و امسال مصادف شد با برگزاری هفته سلامت و کارشناسان این گروه ها تصمیم خود را بر این داشتند که همایش مشترکی را با هم داشته باشند.

در این مراسم زاهدی رئیس گروه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون نزدیک شدن به زمان انتخاب رشته دانش آموزان و تاکید بر عدم دخالت و اعمال نظر مستقیم توسط اولیای دانش آموزان و مشاوران و معلمان خواستار ایجاد زمینه آرام و متعادل برای انتخاب رشته دانش آموزان در زمان هدایت تحصیلی آنان شد.

در ادامه این نشست دکتر بکرانی، پزشک مسئول بیماریهای شبکه بهداشت شهرستان پاکدشت پیرامون  شعار امسال در هفته سلامت با عنوان ” یک عمر سلامت با خود مراقبتی” سخنان مبسوطی ارائه نمود.

در این برنامه دو گروه همخوانی دانش آموزی از مدارس مهدیه و گروه همخوانی پیرامید برنامه های خود را اجرا کردند که مورد توجه قرار گرفت .

گفتنی است، دستاوردهای هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش شهرستان پاکدشت در قالب نمایشگاهی در حاشیه این همایش مورد بازدید و اعمال نظر مدعوین قرار گرفت این نمایشگاه به مدت یک هفته برای عموم و علاقه مندان دایر
می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*