۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 6223
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :

برگزیدگان مسابقات دانش آموزی رشته موسیقی شهرستان پیشوا مشخص شد

پیشوا – ابتکار ورامین: به همت اداره آموزش و پرورش ومشارکت انجمن موسیقی شهرستان پیشوا سه شنبه ۵ اسفند ماه در سالن سرمد نفرات برتر پسران و دختران دانش آموز شهرستان پیشوا در رشته موسیقی مشخص شد. به گزارش خبرنگار ما – این مسابقات برای نخستین بار توسط آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با مشارکت […]

پیشوا – ابتکار ورامین: به همت اداره آموزش و پرورش ومشارکت انجمن موسیقی شهرستان پیشوا سه شنبه ۵ اسفند ماه در سالن سرمد نفرات برتر پسران و دختران دانش آموز شهرستان پیشوا در رشته موسیقی مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ما – این مسابقات برای نخستین بار توسط آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با مشارکت انجمن موسیقی شهرستان پیشوا و با هدف شناسایی استعدادهای رشته موسیقی در سطح دانش آموزان و شرکت در مرحله اصلی مسابقات که در مدارس استان تهران برگزار می گردد، انجام پذیرفت.

گفتنی است : تعداد ۳۳ هنرمند دانش آموز در بخش های موسیقی سنتی و پاپ در این مسابقات شرکت نموده که داوران پس ازبررسی و ارزیابی های بعمل آمده از بین این افراد ۳ نفر را در بخش های مختلف به شرح ذیل انتخاب نمودند:۱-راضیه شیبانی در رشته دف نوازی ۲-زهرا هرندی در رشته گیتار۳-ریحانه علیدوستی و پرستو نوروزی
( گروه نوازی)

شایان ذکر است: آقایان بهمن جنیدی، مسعود فروزش و محمد رضا هادیان از طرف انجمن موسیقی شهرستان پیشوا داوری این مسابقات را برعهده داشتند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*