۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » اردبیل » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 60683
  • ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۰۰
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
بستر لازم برای احداث سه ناحیه صنعتی در استان اردبیل آماده شد
بستر لازم برای احداث سه ناحیه صنعتی در استان اردبیل آماده شد

بستر لازم برای احداث سه ناحیه صنعتی در استان اردبیل آماده شد

اردبیل- آبرومند:مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بستر لازم برای احداث سه ناحیه صنعتی با هدف رونق تولید و اشتغال در این استان آماده شد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – محمد اهلی اظهار کرد: زمین و زیرساخت لازم برای احداث ناحیه صنعتی انگوت، موران و اصلاندوز تهیه شده و سرمایه […]

اردبیل- آبرومند:مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: بستر لازم برای احداث سه ناحیه صنعتی با هدف رونق تولید و اشتغال در این استان آماده شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – محمد اهلی اظهار کرد: زمین و زیرساخت لازم برای احداث ناحیه صنعتی انگوت، موران و اصلاندوز تهیه شده و سرمایه گذاران بیشتری برای سرمایه گذاری در این نواحی اعلام آمادگی کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با بیان اینکه با راه اندازی این نواحی صنعتی تحول بزرگی در این مناطق ایجاد می‌شود، افزود: ناحیه صنعتی انگوت در سطح ۲۷ هکتار، ناحیه صنعتی اصلاندوز در سطح ۲۵ هکتار و ناحیه صنعتی موران هم در سطح ۲۰ هکتار قابل اجرا است.

 

اهلی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۸۲ درصد واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرک‌ها فعال و نیمه فعال بوده و تنها ۱۸ درصد واحد های تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل غیرفعال است که از این تعداد هم ۱۰ درصد قابل احیا است.

 

وی تعداد کل واحدهای تولیدی و صنعتی واقع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل را ۱۳۰۰ واحد اعلام کرد و گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرک‌ها با اعمال مشوق‌های لازم افزایش یافته بطوریکه در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل زمینی برای واگذاری به بخش خصوصی وجود ندارد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد و گفت: ایستگاه آتش نشانی در ۶ شهرک استان راه اندازی شده است.

 

اهلی با اشاره به اهمیت و نقش اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری و کاهش خطرات و خسارات وارده به واحدهای تولیدی گفت: علاوه بر احداث و خرید و تجهیز خودروهای آتش‌نشانی، با اجرای برنامه‌هایی از قبیل شناسایی و پایش واحدهای صنعتی پرخطر و ارائه آموزش‌های مورد نیاز به واحدهای صنعتی، تلاش می‌شود تا بروز هرگونه حوادث احتمالی در شهرک‌های صنعتی کاهش یابد.

استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*