۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 54344
  • ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌ها
بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌ها

بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌ها

پاکدشت – آبرومند: بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌های مختلفی است که نظام و جامعه اسلامی را تهدید می‌کند. به گزارش خبرنگار ما – فرماده یگان امام خمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان پاکدشت با بیان این مطلب گفت: بسیج امروز مختص به منطقه ما نیست بلکه یک […]

پاکدشت – آبرومند: بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌های مختلفی است که نظام و جامعه اسلامی را تهدید می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما – فرماده یگان امام خمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان پاکدشت با بیان این مطلب گفت: بسیج امروز مختص به منطقه ما نیست بلکه یک حرکت عظیم جهانی است.

بسیج ابتکار امام خمینی (ره) برای مقابله با بحران‌هاسردار مسیح محمدی افزود: مردم مظلوم سرتاسر دنیا در قاره‌های مختلف، بسیجیان گمنام امام (ره) هستند که ابهت استکبار را در هم شکسته و پوزه‌ی آن‌ها را به خاک مالیدند.

وی گفت: بسیج همواره در صحنه‌های مختلف، به یاری انقلاب آمد.

وی افزود: در زمان جنگ که ارتش وضعیت نابسامانی داشت به دلیل اینکه اکثر فرماندهان و امرای ارتش که وابسته به دستگاه طاغوت بودند، یا فرار کرده بودند یا در زندان بودند و در آن زمان کمیته انقلاب و سپاه تازه تاسیس شده بود.

سردار محمدی گفت: در آن زمان بود که بسیج به عنوان پشتوانه‌ای قوی به کمک نیرو‌های مسلح برای دفاع از کشور وارد میدان شد.

وی افزود: اکنون نیز در هر زمان و هر مکان در سرتاسر جهان که انقلاب و اصول اسلام و نظام اسلامی به مخاطره بیافتد بسیج وارد میدان خواهد شد.

اجتماع بزرگ بسیجیان پاکدشت متشکل از ۱۴ گردان همزمان با سراسر کشور در پنجمین روز از هفته بسیج در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان پاکدشت با رعایت کامل پروتکله‌ای بهداشتی برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*