۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4266
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۳
  • 200 بازدید
  • ارسال توسط :

بشیر عزیزی: برنامه محوری ، اساس کار ما در ورزش قرچک خواهد بود

قرچک-ابتکارآنلاین:اولین جلسه سرپرست جدیـد اداره ورزش و جوانان قرچک با مربیان، ورزشکاران و نائب رییس هیئت ها در بخش بانوان برگزار شد.    بشیرعزیزی در ایـن جلسه با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی براساس برنامه ریزی و هـدف گذاری فعالیت داشته باشند، گفت: فعالیت هیئت ها بدون در نظر گرفتن یک برنامه هدفمند خروجی […]

قرچک-ابتکارآنلاین:اولین جلسه سرپرست جدیـد اداره ورزش و جوانان قرچک با مربیان، ورزشکاران و نائب رییس هیئت ها در بخش بانوان برگزار شد.   

بشیرعزیزی در ایـن جلسه با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی براساس برنامه ریزی و هـدف گذاری فعالیت داشته باشند، گفت: فعالیت هیئت ها بدون در نظر گرفتن یک برنامه هدفمند خروجی مثبتی نخواهد داشت و صرفا یک اقدام کم اثر خواهد بود در صورتی که اگر برنامه محوری سرلوحه کارها باشد بی شک می توان آینده ای درخشان را رقم زد.

وی ادامه داد: ورزش بانوان از پتانسیل بـالایی برخوردار است و همـان طور که همه مشاهده کردنـد بخش مهمی از مدال های مسابـقات آسیایی اینچئون را بانـوان کشورمان کسب کردند که می طلبد در بخش ورزش بـانوان بیش از پیش سرمایه گذاری نمود.

ایـن مسئول افزود: هیئت های ورزشی باید قـانون را مد نظر قـرار دهند و در این راستا با هماهنگی کامـل با اداره نسبت بـه برگزاری مسابقات ورزشی اقدام نمایند.

عزیزی اظهار داشت: برگزاری جلسات تخصصی برای ورزش بانوان و هیئت های ورزشی از مهمترین برنامه هـای اداره است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان قرچک اذعان نمود: مربیان باید در جهت جذب ورزشکار تلاش نمایند چرا که ورزش بهترین روش برای ایجاد پویایی و شادابی در جامعه می باشد.

وی تصریح کرد: درآینده نـزدیک جهت اجرای طـرح استعـدادیابی یک تفـاهم نامه با اداره آموزش و پـرورش قـرچک بـه امضاء خواهیم رساند و برنامه ریزی می کنیم تا مربیان قرچک دراین زمینه فعالیت موٌثری داشته باشند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*