۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 4311
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۹
  • 251 بازدید
  • ارسال توسط :

بشیر عزیزی: هیئت های ورزشی بازوان توانمند اداره ورزش هستند

قرچک-ابتکارآنلاین: به مناسبت هفته تربیت بدنی، نخستین جلسه رؤسای هیئت های ورزشی با سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان قرچک برگزار شد.  دراین جلسه بشیر عزیزی با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی بازوان توانمند اداره ورزش هستند، گفت: این هیئت های ورزشی هستند که با فعالیت و تلاش خود می توانند در جهت رشد ورزشی […]

قرچک-ابتکارآنلاین: به مناسبت هفته تربیت بدنی، نخستین جلسه رؤسای هیئت های ورزشی با سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان قرچک برگزار شد.

 دراین جلسه بشیر عزیزی با اشاره به اینکه هیئت های ورزشی بازوان توانمند اداره ورزش هستند، گفت: این هیئت های ورزشی هستند که با فعالیت و تلاش خود می توانند در جهت رشد ورزشی شهرستان موٌثر باشند.

وی ادامه داد: اداره ورزش درنقش برنامه ریز و ناظر عمل می کند و هیئت های ورزشی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی و مسابـقات می کنند.
عزیزی افزود: یک هیئت ورزشی اگر پویا و فعال باشد می تواند منشاء پیشرفت و تحول در آن رشته شود.
این مسئول عنوان کرد: مسئولان ورزشی در راستای قهرمان پروری می بایست با برنامه ریزی مناسب و به کارگیری مربیان موفق نسبت به کشف استعدادهای نهفته در بین نونهالان و نوجوانان اقدام نمایند.
عزیزی با اشاره به اینکه باید به پیشکسوتان ورزشی توجه ویژه ای صورت گیرد، گفت: پیشکسوتان ورزشی اعـتبار ورزش شهـرستان هستند و باید به شایستگی از وجود این عزیزان بهره مند شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*