۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28200
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :
بهترین راه حل با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است
بهترین راه حل با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است

بهترین راه حل با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است

فیروزکوه – آبرومند: یکی از تولید کنندگان شن و ماسه در فیروزکوه گفت: بهترین راه حل با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است، مسئولین پاسخگوی مشکلات نمی باشند. به گزارش خبرنگار ما – اسفندیار علی اکبر خانی یکی از تولیدکنندگان شن و ماسه در فیروزکوه اظهار کرد: با افزایش قیمت شن و ماسه شرایط بسیار سخت […]

فیروزکوه – آبرومند: یکی از تولید کنندگان شن و ماسه در فیروزکوه گفت: بهترین راه حل با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است، مسئولین پاسخگوی مشکلات نمی باشند.

به گزارش خبرنگار ما – اسفندیار علی اکبر خانی یکی از تولیدکنندگان شن و ماسه در فیروزکوه اظهار کرد: با افزایش قیمت شن و ماسه شرایط بسیار سخت شده است، و حالا که قیمت شن و ماسه هر تُن به ۳۰۰۰۰تومان رسیده است، تولیدکنندگان هیچ سودی در حال حاضر ندارند علت آن هم افزایش قیمت اجناس است، نمیدانیم این افزایش قیمت متاثر از قیمت دلار است و یا مطابق میل خودشان هزینه اجناس را بالا میبرند.

 

وی ادامه داد: بهترین راه حل از نظر ما با شرایط فعلی تعطیلی کارخانه است، زیرا چگونه با این وضعیت حقوق بیست و شش نفر پرسنل را پرداخت کنیم، در سال گذشته نیز از اداره صمت فیروزکوه درخواست وام دو میلیارد و خُرده ای کردیم تا بتوانیم ماشین آلات و تجهیزات را نو کنیم، معوقاتی که به بعضی از پرسنل بدهکار هستیم را پرداخت کنیم و… تمام مدارک را جهت دریافت وام تحویل دادیم اما درنهایت این وام را به ما ندادند، مسئولین پاسخگوی مشکلات ما نمی باشند.

 

وی افزود: اکنون هر تُن شن و ماسه تولید شده را به نرخ جدید میفروشیم به دلیل اینکه هیچ سودی نخواهیم کرد، و اگر شهر های همجوار فیروزکوه را بررسی کنید میبینید که کارخانه هایی مانند کارخانه روستای خطیرکوه شمال و یا کارخانه نزدیکی آبسرد به دلیل شرایط نا مناسب اقتصادی و افزایش قیمت ها تعطیل شده اند و از شن و ماسه کارخانه های فیروزکوه استفاده میکنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*