۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 294
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹
  • 225 بازدید
  • ارسال توسط :

بهسازی رفوژ وسط بزرگراه امام رضا(ع)

پاکدشت- رامین نیوز: رفوژ بزرگراه امام رضا (ع) بهسازی و ایمن سازی شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت گفت: در آستانه سال نو و در راستای زیباسازی و بهسازی پایدار بزرگراه امام رضا(ع)، عملیات گسترده ای در رفوژ وسط و پیاده رو و باکسهای کناری این بزرگراه آغاز شده است. […]

پاکدشت- رامین نیوز: رفوژ بزرگراه امام رضا (ع) بهسازی و ایمن سازی شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت گفت: در آستانه سال نو و در راستای زیباسازی و بهسازی پایدار بزرگراه امام رضا(ع)، عملیات گسترده ای در رفوژ وسط و پیاده رو و باکسهای کناری این بزرگراه آغاز شده است.

وی کف سازی و تعبیه جای گلدان و درختچه با هدف بهسازی فضای سبز و چشم انداز رفوژ وسط به متراژ ۱۶۰۰ متر مربع در فاز اول را جزء عملیات مذکور دانست و اعلام داشت: به زودی ساماندهی تبلیغات و تابلوهای صنوف در بزرگراه نیز شروع می شود و نسبت به ساماندهی آن اقدام می شود.

نقاشی های دیواری در حجم گسترده در بزرگراه امام رضا(ع) نیز یکی دیگر از اقدامات جاری مدیریت شهری در این راستا است.

شهردار پاکدشت همچنین از شروع به کار ستاد استقبال از بهار در شهرداری پاکدشت هم خبر داد و گفت: این ستاد با بکارگیری امکانات و ظرفیتهای موجود مدیریت شهری در خصوص زیباسازی شهر در آستانه ورود به سال جدید شبانه روز فعالیت می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*