۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 8002
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
  • 148 بازدید
  • ارسال توسط :

به زودی دفتر مطبوعاتی و رسانه ای رامین در بخش جوا آباد افتتاح می شود

ورامین ـ ابتکار ورامین : دیدار سرپرست روزنامه ابتکار و مدیر دفتر مطبوعاتی و اطلاع رسانی رامین در جنوب و شرق استان تهران با حمزه کچویی رئیس شورای اسلامی شهر جواد آباد ورامین. به گزارش خبرنگار ما- طاهر میرزا کریمی مدیر دفتر مطبوعاتی و رسانه ای رامین در جنوب و شرق استان تهران با حضور […]

ورامین ـ ابتکار ورامین : دیدار سرپرست روزنامه ابتکار و مدیر دفتر مطبوعاتی و اطلاع رسانی رامین در جنوب و شرق استان تهران با حمزه کچویی رئیس شورای اسلامی شهر جواد آباد ورامین.

به گزارش خبرنگار ما- طاهر میرزا کریمی مدیر دفتر مطبوعاتی و رسانه ای رامین در جنوب و شرق استان تهران با حضور در شورای اسلامی شهر جواد آباد بزرگترین بخش استان تهران با حمزه کچویی رئیس شورای اسلامی این شهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا آقای حمزه کچویی،رئیس شورای اسلامی شهر جواد آباد از حضور آقای میرزا کریمی تقدیر و تشکر کرد و در ادامه از وی تقاضا کرد ضمن حضور در جلسه علنی شورای جواد آباد و بعد از جلسه شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش جواد آباد که با حضور اعضای شورای اسلامی،خوانساری فرماندار شهرستان ورامین،عباسی بخشدار جواد آباد،دکتر شاکری معاونت شبکه بهداشت ورامین ،حسینی امام جمعه بخش جواد آباد،میرزایی معاونت شهردار،نادی رئیس شورای بخش جواد آباد و دیگر اعضای شورای اداری تشکیل می شود حضور داشته باشند.

در ادامه این جلسه که با حضور اعضای شورای اسلامی برگزار شد میرزا کریمی با اشاره به عملکرد دفتر مطبوعاتی و اطلاع رسانی رامین و فعالیت های فرهنگی خود اینطور تشریح کرد:

وی گفت دفتر مطبوعاتی و رسانه ای رامین در شهرستان ورامین در سال ۱۳۸۳ تشکیل شده و اکنون سرپرستی پنج روزنامه و چهار پایگاه خبری را اداره می کنیم که برند و اولین روزنامه بنده همانطور که اطلاع دارید روزنامه ابتکار است و دیگر روزنامه هایی که در حال حاضر در دفتر فعالیت دارد و در ۹ شهرستان جنوب و شرق استان تهران و شهرستان گرمسار از استان سمنان اطلاع رسانی می کنیم عبارتند از رزونامه های ابتکار،کائنات،جهان صنعت،عصر رسانه و وطن امروز که در گذشته روزنامه های حسبان،هم بستگی،عصر اقتصاد و آرمان هم بوده است.

۱ور

چهار پایگاه خبری نیز مانند رامین و ابتکار شرق استان تهران به آدرس Raminnews.net   و Raminnews.org   و پایگاه خبری ابتکار نیوز یا ابتکار ورامین به آدرس Ebtekarnews.ir و پایگاه خبری رامین نیوز که همان دفتر مطبوعاتی و اطلاع رسانی رامین می باشد با آدرس Raminnews.com و raminnews.ir و آخرین پایگاه اطلاع رسانی Ebtekaronline   که آزمایشی و کشوری است و مدت دو سال فعالیت دارد.

وی اضافه کرد : که قبلاً دو پایگاه دیگر به نام khordadnews   و eftekharnews هم چند سالی فعالیت داشته که در حال حاضر در اختیار شخص دیگری است،از نظر بنده و دفتر رامین به اینجانب مربوط نمی شود.

میرزا کریمی در ادامه گفت : قبلاً با آقای کچویی ریاست محترم شورا طی یکی الی دو مرتبه جلسه ای پیرامون تشکیل دفتری در بخش جواد آباد صحبت شده و امیدواریم با کمک دیگر اعضای محترم شورا بتوانیم این دفتر را ایجاد کنیم تا جواد آباد را بهتر به مردم و کشور معرفی کنیم.

سرپرست روزنامه ابتکار: در خصوص هزینه ها هم گفت استحضار دارید ما در قبال کار خبر و گزارشگری که انجام می دهیم هیچگونه وجهی از دولت یا ادارات دریافت نمی کنیم و حتی حق لوگو و چاپ ویژه نامه ها و هزینه های دفتر را شخصاً پرداخت می کنم،مگر اینکه آگهی یا رپورتاژ آگهی برای چاپ همکارانمان گرفته شده باشد که از آنها هزینه دریافت می شود.پوشش هزینه های حق لوگو،آب ، برق و سایر هزینه های دفتر هم کفاف نمی دهد و افتخار بنده این است که همکاری خوبی با روابط عمومی ادارات شهرستانها دارم و از همه بهتر اینکه تعدادی خبرنگار و گزارشگر افتخاری بنده را همراهی می کنند و دوستان همکار رسانه ای نیز در این شهرستانها با ارسال ایمیل به ما کمک می کنند.

سپس آقایان عضو شورا اردستانی،ظفر و عرب هر یک سوالاتی را از میرزا کریمی به لحاظ ایجاد دفتر در بخش و شهر جواد آباد پرسیدند که وی پاسخگو بود.

در پایان این جلسه اعضای محترم شورا اظهار امیدواری کردند که انشاء الله این اتفاق بیفتد و دفتر روزنامه در شهر و بخش جواد آباد ایجاد شده و فعالیت خود را بزودی آغاز نماید.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*