۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 325
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

به منظور استقبال ازمیهمانان نوروزی ستاد اسکان نوروزی در آموزش و پرورش قرچک تشکیل شد

قرچک – رامین نیوز: جلسه ستاد اسکان نوروزی در این اداره با حضور اعضاء برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد نصیری مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش قرچک در خصوص تشکیل ستاد اسکان نوروزی در این اداره اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان از اوایل اسفند ماه سال ۹۲ با تشکیل کمیته اسکان […]

قرچک – رامین نیوز: جلسه ستاد اسکان نوروزی در این اداره با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد نصیری مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش قرچک در خصوص تشکیل ستاد اسکان نوروزی در این اداره اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان از اوایل اسفند ماه سال ۹۲ با تشکیل کمیته اسکان زیر نظر ریاست این اداره به منظور ساماندهی و استقبال هر چه بهتر و شایسته از فرهنگیان و میهمانان نوروزی کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

وی افزود:  با توجه به رضایت کامل مهمانان نوروزی درسالهای گذشته از محل وامکانات ستاد اسکان این اداره، امسال نیر دبیرستان نمونه ارشاد شهرستان قرچک واقع درکمربندی شمالی با تمامی امکانات به عنوان محل اسکان آماده شده است

نصیری ادامه داد: در این خصوص و به منظور معرفی شهرستان قرچک، بنرهایی نیز در ورودی شهرستان برای راهنمایی مسافران نصب خواهد شد و همچنین ویژه نامه ای نیز تهیه و تنظیم شده است که در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه برای اعضای ستاد اسکان نوروزی ابلاغیه صادر شده است، اضافه کرد: مقرر شد تعدادی از کارشناسان اداره در قالب تیم بازرسی از مدارس بازدید و کاستی‌های سال قبل را که شناسایی شده‌اند را بررسی کنند تا اینکه برای رفع آنها اقدام شود.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش قرچک یادآور شد: قرچک دارای مراکز زیارتی و تفریحی متنوعی است که از جمله می توان به وجود امامزادگانی چون حرم مطهر بی بی زبیده(س) در زیباشهر، بقعه امامزاده ابراهیم(ع) و یادمان شهید ستاری در روستای ولی آباد و همچنین مزار شهدای گمنام در پارک جنگلی زیباشهر و پل تاریخی ۱۵خرداد باقرآباد اشاره کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده مسافران نوروزی می توانند به نحو مطلوب از این مکانهای زیارتی و تفرحی بازدید کنند و چندی را میهمان شهرستان قرچک باشند.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش قرچک در پایان یادآور شد: مسافران نوروزی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محل اسکان با حبیب ستاری کارشناس تعاون و رفاه اداره آموزش و پرورش قرچک با شماره ۰۹۱۲۵۹۱۰۵۲۶ تماس بگیرند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*