۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 297
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷
  • 314 بازدید
  • ارسال توسط :

به میزبانی فرهنگسرای رازی ورامین مشکلات نویسندگان جهان به روی صحنه می رود

ورامین- رامین نیوز: احسان شیرکوند و مهدی حقیقت خواه ، مشکلات نویسندگان و شاعران جهان را به روی صحنه خواهند برد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این نمایش منحصر به فرد، هنرمندان ورامینی به اجرای مشکلات پیش روی نویسندگانی می پردازند که در برهه های زمانی خاص با آن روبرو می شوند و مجبورند […]

ورامین- رامین نیوز: احسان شیرکوند و مهدی حقیقت خواه ، مشکلات نویسندگان و شاعران جهان را به روی صحنه خواهند برد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این نمایش منحصر به فرد، هنرمندان ورامینی به اجرای مشکلات پیش روی نویسندگانی می پردازند که در برهه های زمانی خاص با آن روبرو
می شوند و مجبورند تا با کنار زدن این معضلات به ادامه راه هنری خود ادامه دهند.

نمایش فوق با نام “سلب” و به صورت بی کلام روی صحنه اجرا می شود که کارگردانی آن را حقیقت خواه که خود از بازیگران این مجموعه می باشد به عهده دارد.

باید اشاره داشت این کار در قالب پرفورمنس می باشد که زندگی شاعران و نویسندگانی همچون فدریکو فلینی، نیچه، لرکا و دیگران را شامل می شود.

اجرای فوق در ابتدا به صورت یک اتود نمایشی بود که بعد از تکمیل آن تصمیم به اجرا در یازدهمین همایش نمایش جنوب شرق استان تهران گردید.

امیر حسین شفیعی در این تئاتر بعنوان مشاور و حامد عرب و محمد حسین بروجردی، حقیقت خواه را در این نمایش همراهی خواهند نمود .

شایان ذکر است نمایش فوق در روز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ در خانه نمایش استاد وزیری به روی صحنه می رود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*