۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 3785
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

آزادراه قم ـ گرمسار تا پایان شهریورماه سال جاری راه‌اندازی ‌می‌شود

گرمسار- ابتکارآنلاین: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی آزادراه قم ـ گرمسار تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد. غلامرضا کاتب در نشست مشترک مسئولان استان‏های تهران و سمنان برای بررسی مشکلات محورهای کیلان ـ ایوانکی و سیمین‏دشت ـ فیروزکوه در فرمانداری شهرستان دماوند اظهار کرد: اشتراک‌ زیادی بین محورهای فیروزکوه، دماوند […]

گرمسار- ابتکارآنلاین: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی آزادراه قم ـ گرمسار تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.

غلامرضا کاتب در نشست مشترک مسئولان استان‏های تهران و سمنان برای بررسی مشکلات محورهای کیلان ـ ایوانکی و سیمین‏دشت ـ فیروزکوه در فرمانداری شهرستان دماوند اظهار کرد: اشتراک‌ زیادی بین محورهای فیروزکوه، دماوند و گرمسار وجود دارد.

وی افزود: اگر تصمیمات مناسبی برای این محور گرفته شود، می‌تواند تحولات بسیار خوبی را برای کشور ایجاد کند و با راه‌اندازی آزادراه قم ـ گرمسار تا پایان شهریور ماه مسیر خودروهای ۱۷ استان به سمت شرق تسهیل می‌شود و تنها به سمت شمال کشور باقی می‌ماند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه محور سیمین‏دشت ـ فیروزکوه تصریح کرد: سال گذشته بودجه پروژه‌های کشور ۳۰ درصد کاهش داشت، اما این تنها پروژه‌ای بود که از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۳۰ میلیارد تومان تخصیص بودجه شد و در ردیف بودجه‌های کشور قرار گرفت.

کاتب با بیان اینکه انتظار داریم تا این پروژه در سال ۹۳ به بهره‌برداری کامل برسد، گفت: بخشی از این محور در حوزه تهران قرار دارد و ادارات‌کل راه و شهرسازی استان‌های تهران و سمنان تلاش می‌کنند تا مشکلات برطرف شود.

وی با بیان اینکه امسال عملیات محور کیلان ـ ایوانکی در حوزه استان سمنان به اتمام می‌رسد، بیان کرد: تنها ۸۰۰ متر در حوزه شهرستان گرمسار باقی مانده و حتی سال گذشته این محور توسط دولت وقت افتتاح شده اما بخش مربوط به استان تهران هنوز تکمیل نشده است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سرمایه ملی برای چهار بانده شدن این محور خرج شده است، تأکید کرد: از مسئولان استان تهران خواهشمندیم در حوزه استان خود نیز بتوانند مشکلات را برطرف کنند تا تمام زحمات ما در استان سمنان بلااستفاده نباشد.


برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*