۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7015
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۷
  • 204 بازدید
  • ارسال توسط :

بیانیه لوزان حقوق هسته ای ایران را رسمیت بخشید

بجنورد – ابتکارآنلاین: نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور بیانیه لوزان حاکی از آن است که حقوق هسته ای ایران، تا حدود زیادی از طرف اعضای قدرتهای جهانی مورد توجه قرار گرفته و به رسمیت شناخته شده است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به […]

بجنورد – ابتکارآنلاین: نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور بیانیه لوزان حاکی از آن است که حقوق هسته ای ایران، تا حدود زیادی از طرف اعضای قدرتهای جهانی مورد توجه قرار گرفته و به رسمیت شناخته شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – موسی الرضا ثروتی اظهار کرد: در بیانیه مشترک صادر شده، خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران نیز از سوی اعضای گروه ۵+۱ مورد توجه قرار گرفته و رعایت شده است.

وی دستیابی به این توفیق را نتیجه همسویی کل ارکان نظام و در راس آن رهبر معظم انقلاب و حمایت کم نظیر معظم له از گروه مذاکره کننده دانست و گفت: مجلس هم به نوبه خود از تلاش های دولت و گروه مذاکره کننده کشور، قدردانی و حمایت می کند.

نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس افزود: هدف از مذاکرات اعضای ۱+۵ با جمهوری اسلامی ایران، با وجود تحریم ها، گرفتن امتیاز بیشتر از ما بود که مذاکره کنندگان ما با هوشمندی در این نشست ها تسلیم خواست آنان نشدند.

مفاد بیانیه پایانی لوزان سوئیس پنجشنبه شب (۱۳ فروردین) در پایان هشتمین روز مذاکرات ایران و ۱+۵ صادر و توسط محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدریکا موگرینی هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دانشگاه پلی تکنیک لوزان قرائت شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*