۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 5016
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۱
  • 197 بازدید
  • ارسال توسط :

بیش از ۵۰۰۰ متر لوله گذاری جهت اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهرستان پاکدشت اجراشد

پاکدشت – ابتکارآنلاین: با هدف جلوگیری از پرت آب بیش از ۵کیلومتر لوله گذاری در بخش اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهری پاکدشت در هشت ماهه نخست سال جاری انجام شد. به گزارش خبرنگارابتکارآنلاین به نقل از سایت آبفای جنوبشرق – مدیر آبفای شهرستان پاکدشت گفت:اجرای عملیات نوسازی و اصلاح خطوط فرسوده آبرسانی از […]

پاکدشت – ابتکارآنلاین: با هدف جلوگیری از پرت آب بیش از ۵کیلومتر لوله گذاری در بخش اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهری پاکدشت در هشت ماهه نخست سال جاری انجام شد.

به گزارش خبرنگارابتکارآنلاین به نقل از سایت آبفای جنوبشرق – مدیر آبفای شهرستان پاکدشت گفت:اجرای عملیات نوسازی و اصلاح خطوط فرسوده آبرسانی از نقش موثری در ارتقای کیفیت آبرسانی و کاهش آمار حوادث و اتفاقات برخوردار است به همین دلیل از اولویت های کاری محسوب و سالانه براساس برنامه و بودجه پیش بینی شده نسبت به این مهم اقدام می شود.

علی ولی بغدادی در ادامه با اشاره به این که از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه با انجام عملیات اجرایی لوله گذاری در نقاط مختلف شهر پاکدشت،بیش از پنج هزار متر اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب اجرا گردید،افزود:طی این عملیات،لوله های قدیمی و فرسوده از مدار بهره برداری خارج شدند و چالشهایی که با وجود این نوع خطوط با آنها مواجه بودیم برطرف گردیدند.

بغدادی در پایان خاطرنشان کرد: با انجام اصلاح شبکه توزیع آب در پاکدشت، بهبود شرایط هیدرولیکی توزیع آب بویژه تعدیل فشار ، کاهش تلفات آب و همچنین رضایتمندی مشترکین نیز فراهم می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*