۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 6718
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۴
  • 200 بازدید
  • ارسال توسط :

تأمین مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم وظیفه مسوولین است تا آنان در معیشت خود با مشکل مواجه نشوند

ورامین – ابتکار ورامین: محسن خوانساری در جریان بازدید از غرفه های توزیع میوه شهرستان ورامین گفت : رفع دغدغه های معیشتی مردم از مهمترین وظایف مسوولین است به ویژه در روزهای پایانی سال که نیاز عمومی به کالاهای اساسی بیشتر می شود این تلاش بیشتر خود را در بازار مصرف نشان دهد. به گزارش […]

ورامین – ابتکار ورامین: محسن خوانساری در جریان بازدید از غرفه های توزیع میوه شهرستان ورامین گفت : رفع دغدغه های معیشتی مردم از مهمترین وظایف مسوولین است به ویژه در روزهای پایانی سال که نیاز عمومی به کالاهای اساسی بیشتر می شود این تلاش بیشتر خود را در بازار مصرف نشان دهد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین- وی اظهار داشت: مسوولین شهرستان ورامین در راستای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ، اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با بیش از ۷۰ غرفه نموده که به دلیل قیمت و کیفیت مناسب کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه ، مردم استقبال بسیار مناسبی را از کالاهای عرضه شده داشته اند.

وی تصریح کرد: همچنین به منظور کنترل بازار میوه و دسترسی عموم مردم به کالای ارزان قیمت و با کیفیت ، ۱۸۰ تن پرتقال و ۷۰ تن سیب در ۱۲ مرکز شهرستان ورامین با قیمت مصوب توزیع می گردد که این کالاها نیز با استقبال بسیار مناسب مردم مواجه شده است.

وی بیان داشت:با هماهنگی های به عمل آمده ، ۱۰۰ تن میوه دیگر به شهرستان ورامین اختصاص یافته که با اتمام دور اول توزیع ، در مراکز پیش بینی شده میان مردم توزیع می گردد تا شاهد افزایش قیمت میوه در طول تعطیلات نوروزی نباشیم.

خوانساری گفت : مردم ولی نعمتان انقلاب می باشند و هر چه برای آسایش و رفاه آنان کار شود باز هم کم است ، مردمی که در تمامی صحنه های نظام وارد میدان شده و از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کردند شایستگی بهترین خدمات و امکانات را دارند و خدمتگزاران آنان نیز تلاش می کنند تا حق آنان را در دست یابی به مواهب نظام ادا نمایند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*