۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 8548
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۷
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :

تالاب عشق آباد از پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است

ری – ابتکار ورامین: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: تالاب عشق آباد از پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است که باید با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های مناسب امکان گردشگری و بهره برداری مطلوب از این تالاب را فراهم کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری شهرستان ری – معصومه ابتکار […]

ری – ابتکار ورامین: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: تالاب عشق آباد از پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است که باید با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های مناسب امکان گردشگری و بهره برداری مطلوب از این تالاب را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری شهرستان ری – معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه سفر خود به شهرری، به همراه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری با حضور در تالاب عشق آباد در منطقه قلعه نو شهرستان ری از این مکان بازدید کرد و اظهار داشت: این مکان پتانسیل خوبی برای جذب گردشگر در شهرستان ری دارد و باید در این زمینه اقدامات اساسی صورت گیرد.

وی افزود: باید با حفظ محیط زیست در کشور به نحو شایسته از این منابع و امکانات استفاده کرد و این سرمایه ها را برای آینده کشور به خوبی نگهداری کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*