۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7797
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۳
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

تجارب بازنشستگان ناجا برای تحقق امنیت پایدار ارزشمند است

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در مراسم افتتاح کانون بازنشستگان نیروی انتظامی، تجربه بازنشستگان را چراغ راه افراد شاغل دانست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- سرهنگ سلمان آدینه وند، در مراسم افتتاح کانون بازنشستگان نیروی انتظامی اظهار داشت: بازنشستگان پلیس تجربه هایی ناب و ارزشمند […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در مراسم افتتاح کانون بازنشستگان نیروی انتظامی، تجربه بازنشستگان را چراغ راه افراد شاغل دانست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها- سرهنگ سلمان آدینه وند، در مراسم افتتاح کانون بازنشستگان نیروی انتظامی اظهار داشت: بازنشستگان پلیس تجربه هایی ناب و ارزشمند دارند که این تجارب برای ادامه راه نیروی انتظامی در تحقق امنیت پایدار بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه پیشکسوتان هر سازمان را سرمایه ارزشمند برای آن دستگاه دانست و افزود: بازنشستگان در دوران خدمت خود تجربیات گرانبهایی کسب کرده اند که باید ساز و کارهای استفاده از این تجربیات برای آینده سازمان پلیس تهیه شود.

این مقام انتظامی استفاده از تجارب افراد بازنشسته را برای کارکنان، امری لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: بهره گیری هدفمند از بازنشستگان و همراهی آنان، نقش مهمی در ارتقا روحیه خدمتی کارکنان شاغل دارد و آنان را به لحاظ روانی برای انجام ماموریت ها مهیا و آماده تر می کند.

در پایان رییس پلیس پاکدشت؛ با اشاره به زحمات و سختی های خاص خدمت در نیروهای مسلح، بازنشستگان را شایسته تکریم خواند و بیان کرد: باید در این راستا برنامه ریزی لازم جهت برطرف کردن مشکلات مالی و حفط سلامت این قشر انجام گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*