۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7362
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۱
  • 183 بازدید
  • ارسال توسط :

تجاوز به یمن گردابی است که آل‌سعود در آن غرق می‌شود

ری – ابتکار ورامین: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) با بیان اینکه مردم یمن هیچ‌گاه اجازه ندادند متجاوزی بر آنها سلطه پیدا کند، گفت: تجاوز به یمن گردابی است که آل‌سعود در آن غرق می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری در حاشیه دیدار فرمانده، جانشین، […]

ری – ابتکار ورامین: تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) با بیان اینکه مردم یمن هیچ‌گاه اجازه ندادند متجاوزی بر آنها سلطه پیدا کند، گفت: تجاوز به یمن گردابی است که آل‌سعود در آن غرق می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری در حاشیه دیدار فرمانده، جانشین، معاونان و فرماندهان نواحی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در ارتباط با تجاوز نظامی عربستان سعودی به یمن اظهار داشت: تجاوز نظامی به یمن گردابی است که آل سعود در آن غرق خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم مبارز یمن در تاریخ ایستادگی خودشان را نشان دادند و در گذشته به قدری مقاومت کردند که هیچ متجاوزی نتوانسته سلطه بر آنها پیدا کند، افزود: یمن در شرایط فعلی از امکانات و پشتوانه مردمی برخوردار است که حتماً به لطف خدا موفق می‌شوند و این خون بچه‌ها و کودکان مسلمانان و مظلومان این کشور سبب می‌شود دودمان آل سعود از بین برود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*