۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1342
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱
  • 189 بازدید
  • ارسال توسط :

تجلیل از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان پیشوا

پیشوا – رامین نیوز: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن از تعدادی زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان پیشوا تجلیل به عمل آمد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا به همراه معاونین خود و همچنین حمید اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا ضمن حضور […]

پیشوا – رامین نیوز: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن از تعدادی زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان پیشوا تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا به همراه معاونین خود و همچنین حمید اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا ضمن حضور در منزل تعدادی زن سرپرست خانوار از آنان تقدیر کردند.

ملکوتی خواه در این بازدیدها ضمن قرار گرفتن در روند پروسه خدمت رسانی بهزیستی به مددجویان و معلولان دستوراتی را نیز جهت خدمت رسانی بهینه به ایشان صادر کرد.

فرماندار شهرستان پیشوا در حاشیه این بازدیدها گفت: تکریم و تجیلیل از شخصیت زنانی که علاوه بر مسئولیت سنگین خانه داری به قوام و تقویت خانواده از طریق کسب درآمد نیز اقدام می کنند وظیفه ای است که می بایست همه ارگان ها و نهادها به فراخور بضاعت و داشته های خود  به آن عمل کنند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا با توجه به حضور تعدادی زن سرپرست خانوار معلول دراین شهرستان بر آن شده ایم تا ضمن حضور در بین آنان از نزدیک مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دهیم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا نیز در حاشیه این بازدیدها گفت: جامعه هدف بهزیستی در شهرستان پیشوا از سه گروه تشکیل می شود که معلولان، نیازمندان و معتادان بهبودیافته آن را تشکیل می دهند و در هر سه آنها تعدادی از زنان سرپرست خانوار وجود دارند که علاوه بر ادای تکالیف زنانه و مادرانه خود می بایست خانواده را از لحاظ مالی و اقتصادی نیز اداره نمایند.

حمید اسماعیلی افزود: طبق برنامه زمان بندی شده از همه زنان سرپرست خانوار، چه معلول، چه نیازمند و چه معتادان بهبود یافته تجلیل به عمل خواهد آمد که به شکل نمادین امروز با حضور فرماندار محترم و معاونین ایشان این کار آغاز گردید.

گفتنی است، در این بازدیدها هدایای نقدی و سبد کالا میان خانواده های نیازمندان و معلولان توزیع گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*