۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1709
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
  • 403 بازدید
  • ارسال توسط :

تجلیل از کارگران نمونه شهرداری پاکدشت

پاکدشت – رامین نیوز: طی مراسم باشکوهی در سالن اجتماعات شهرداری پاکدشت از نمونه های کارگری مدیریت شهری تجلیل شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی  شهردار پاکدشت در این مراسم که با حضور هنرمندان صدا و سیما برگزار شد، کارگران را قشری زحمت کش، بی ادعا و دلسوز دانست و گفت: کارگران، […]

پاکدشت – رامین نیوز: طی مراسم باشکوهی در سالن اجتماعات شهرداری پاکدشت از نمونه های کارگری مدیریت شهری تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی  شهردار پاکدشت در این مراسم که با حضور هنرمندان صدا و سیما برگزار شد، کارگران را قشری زحمت کش، بی ادعا و دلسوز دانست و گفت: کارگران، محور توسعه و آبادانی هستند و بدون حضور و تلاش آنها، کارها به سرانجام نمی رسد.

شهردار پاکدشت دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون تلاشهای مجاهدانه کارگران دانست و ضمن یادآوری شأن و منزلت والای کارگران بر تکریم و تعظیم و تأمین بیش از پیش مطالبات آنان را تأکید کرد.

در ادامه این مراسم، محسن امامی عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت هم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر گفت: وقتی آخرین رسول هدایت و سرور کائنات، حضرت ختمی مرتبت، دستان پینه بسته کارگر را آماج بوسه قرار می دهد یعنی اهمیت و مقام کارگر تا ابد بر تارک آموزه های دینی و الهی نقش می بندد.

وی با یادآوری بعضی از مناسبتها و ایام مهم اردیبهشت ماه، شوراها را نماد تجلی و اراده مردم در تعیین سرنوشت خویش خواند و شورای چهارم شهر پاکدشت را شورای همدل و منسجم و متحد دانست که هدفی جز خدمت به شهروندان و تعالی و توسعه شهر ندارند.

گفتنی است، در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی از کارگران نمونه شهرداری در سال ۹۲ تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*