۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 28372
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
تجمع عفاف و حجاب۲۰ تیرماه ۹۸ در ورامین برگزار می‌شود
تجمع عفاف و حجاب۲۰ تیرماه ۹۸ در ورامین برگزار می‌شود

تجمع عفاف و حجاب۲۰ تیرماه ۹۸ در ورامین برگزار می‌شود

ورامین- آبرومند: رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر ورامین گفت: تجمع عفاف و حجاب۲۰ تیرماه ۹۸ در ورامین برگزار می‌شود.   به گزارش خبرنگار ما – آیت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین که با حضور اعضا برگزار شد، طی […]

ورامین- آبرومند: رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر ورامین گفت: تجمع عفاف و حجاب۲۰ تیرماه ۹۸ در ورامین برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – آیت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین که با حضور اعضا برگزار شد، طی سخنانی بر لزوم توجه جدی به این ۲ فریضه تاکید کرد.

 

امام جمعه شهرستان ورامین با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران و هجمه آنان به فرهنگ دینی وانقلابی کشور افزود: باید همه با تلاش و جدیت هر چه تمام تر نسبت به اجرای دو فریضه امر به معروف ونهی از منکر همت بگمارند.

 

وی تقویت ایمان به خدا را از مهم‌ترین موضوعات مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر دانست و ادامه داد: اگر به دنبال تقویت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستیم، باید باور به خداوند را در وجود خود تقویت کنیم.

 

محمودی، گناه را دارای اثرات وضعی دانست و متذکر شد: گناه، آثار وضعی در زندگی انسان خواهد داشت و باید همه مردم به این موضوع توجه داشته و تلاش کنند تا با اعمال و رفتار خود به احکام و حدود الهی دهن کجی نکنند.

 

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین گفت: این مهم عاملی برای ترویج خوبی‌ها و ریشه کنی بدی‌ها در کنار تلاش برای ورود مردم به این فریضه است.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته عفاف و حجاب، تجمع ویژه ای روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه در خیابان مسجد جامع شهرستان ورامین برگزار می‌شود.

 

گفتنی است که برگزاری نشست‌های تبیینی و پاسخگویی به شبهات در مساجد، مدارس، پایگاه‌های بسیج و ادارات و دستگاه‌های مختلف از دیگر مصوبات ستاد بود که در این هفته اجرا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*