۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 28485
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :
تحصیل ۱۳ هزار دانش‌آموز افغانستانی در پاکدشت
تحصیل ۱۳ هزار دانش‌آموز افغانستانی در پاکدشت

تحصیل ۱۳ هزار دانش‌آموز افغانستانی در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت به عدم وجود تبعیض بین دانش‌آموزان ایرانی و اتباع افغانستانی اشاره کرد و گفت: ۱۱ تا ۱۳ هزار دانش آموز افغانستانی در پاکدشت تحصیل می کنند. به گزارش خبرنگار ما – محمد سیسلپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت درباره تحصیل دانش آموزان  افغانستانی اظهار […]

پاکدشت – آبرومند: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت به عدم وجود تبعیض بین دانش‌آموزان ایرانی و اتباع افغانستانی اشاره کرد و گفت: ۱۱ تا ۱۳ هزار دانش آموز افغانستانی در پاکدشت تحصیل می کنند.

به گزارش خبرنگار ما – محمد سیسلپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت درباره تحصیل دانش آموزان  افغانستانی اظهار داشت: هیچ تبعیضی بین دانش آموزان ایرانی با اتباع وجود ندارد.

 

وی در ادامه افزود: دانش آموزان  افغانستانی در شهرستان بین ۱۱ تا ۱۳ هزار نفر است که در کل ۱۵ درصد جمعیت دانش‌آموزان پاکدشت را تشکیل می‌دهند.

 

سیلسپور درباره شرایط تحصیل اتباع بیان داشت: تفاوتی در شرایط و قوانین تحصیل برای دانش آموزان ایرانی و اتباع وجود نداشته و از یک به نوع امکانات بهره‌مند هستند.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت درباره کمک کمیساریای عالی سازمان ملل خاطرنشان کرد: در شهرهایی که جمعیت دانش آموز اتباع زیاد است هرسال اعتباری برای ساخت مدارس توسط برخی نهاد های بین المللی در نظر گرفته می شود که متاسفانه چندسالی است این موضوع در پاکدشت پیگیری نشده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*