۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7725
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  • 136 بازدید
  • ارسال توسط :

تخصیص اعتبارات به پروژه‌های ضروری در دماوند

دماوند – ابتکار ورامین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار دماوند از تخصیص اعتبارات به پروژه‌های ضروری و تلاش برای افزایش اعتبارات این شهرستان در سال ۹۴ خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- مجید صفری در نشست کارگروه برنامه‌‌ریزی شهرستان دماوند در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: […]

دماوند – ابتکار ورامین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار دماوند از تخصیص اعتبارات به پروژه‌های ضروری و تلاش برای افزایش اعتبارات این شهرستان در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- مجید صفری در نشست کارگروه برنامه‌‌ریزی شهرستان دماوند در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: در این نشست به دنبال این هستیم تا قبل از نهایی شدن اعتبارات سال ۹۴، گزارشی از روند پیشرفت پروژه‌های ادارات دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین بحث کنونی تعیین پروژه‌های در اولویت است، افزود: بر این اساس می‌توانیم هم پروژه‌هایی که در سال ۹۳ باقی مانده است را به اتمام برسانیم و هم پروژه‌های مهم و اساسی شهرستان دماوند را در سال ۹۴ آغاز کنیم.

معاون برنامه‌‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اینکه در سال ۹۴ به دنبال انتخاب پروژه‌هایی بر اساس کارهای کارشناسی و مطالعه شده هستیم، تصریح کرد: قطعاً پروژه‌هایی در کارگروه برنامه‌ریزی سال ۹۴ بررسی خواهد شد که قابلیت اجرا شدن داشته باشند.

صفری خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد اعتبارات شهرستان دماوند تخصیص پیدا کرده که امیدواریم با رفع مشکلات دولت این تخصیص‌ها به صورت کامل پرداخت شود.

وی ادامه داد: قطعاً ما پیگیر باقی اعتبارات هستیم و تلاش می‌کنیم تا اعتبارات سال ۹۴ را بنا بر فراخور نیازهای شهرستان دماوند افزایش دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*