۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 59768
  • ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
تدوین بسته آموزشی ویژه شناخت مخاطرات مواد مخدر برای دانش آموزان لازم است
تدوین بسته آموزشی ویژه شناخت مخاطرات مواد مخدر برای دانش آموزان لازم است

تدوین بسته آموزشی ویژه شناخت مخاطرات مواد مخدر برای دانش آموزان لازم است

ورامین- آبرومند: معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین گفت: تدوین بسته آموزشی و آگاهی بخشی ویژه شناخت دانش آموزان با مخاطرات استفاده از مواد مخدر در مدارس اهمیت بسزایی دارد که در این راستا باید اقدامات لازم انجام شود.   به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ورامین به […]

ورامین- آبرومند: معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ورامین گفت: تدوین بسته آموزشی و آگاهی بخشی ویژه شناخت دانش آموزان با مخاطرات استفاده از مواد مخدر در مدارس اهمیت بسزایی دارد که در این راستا باید اقدامات لازم انجام شود.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ورامین به ریاست مجید درویشی فرماندار شهرستان، و با حضور فخاری معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، شمس دادستان ورامین، سرهنگ بیرانوند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، ولی‌زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و روسای دستگاه‌های اجرایی و نهادها برگزار شد.

 

درویشی اظهار داشت: اهمیت گسترش آموزش و آگاهی بخشی به نسل جوان جهت پیشگیری از مصرف مواد مخدر جز موارد مهم برنامه‌ریزی های آینده باید باشد.

 

وی افزود: دستگاه های آموزش و پرورش ، بهزیستی و نیروی انتظامی باید با همکاری یکدیگر بسته آموزشی مدونی جهت ارایه به دانش آموزان به منظور پیشگیری و شناخت مخاطرات مواد مخدر در مدارس شهرستان ورامین آماده و در سال تحصیلی جدید اجرا نمایند.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ورامین گفت: آموزش‌هایی که می خواهد برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر در مدارس انجام شود باید کاربردی ،با شناخت دقیق و آگاهی بخشی به نسل جوان ، گویا و دقیق باشد که بتواند نسل های جدید ما را در این معقوله ایمن سازد که در آینده نزدیک شاهد کاهش آمار معتادین باشیم.

 

درویشی با اشاره به لزوم ایجاد کار و شغل برای  اشخاصی که مورد درمان قرارگرفته اند، خاطرنشان کرد: ادارات کار و صمت و بهزیستی با هماهنگی با یکدیگر فرصت های شغلی برای درمان شدگان بازپرور محیا کنند که  این افراد بلافاصله بعد از پاک شدن بتوانند با به کارگیری در مشاغل ،ضریب بازگشت پذیری به چرخه مصرف دوباره مواد مخدر را کاهش داد شود.

 

شهرستان ورامین با ۳۰۰ هزار جمعیت، دارای ۲ بخش مرکزی و جوادآباد در ۳۵ کیلومتری جنوب‌ شرقی پایتخت واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*