۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7523
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۴۸
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

تربیت انسان ایده آل ترین هدف آموزش و پرورش است

ورامین – ابتکار ورامین: سرپرست آموزش و پرورش ورامین گفت:‌نظام جمهوری اسلامی در پی تربیت انسان بوده و این ایده آل ترین هدف آموزش و پرورش است به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- مجید تاجیک که همزمان با هفته معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری در نماز جمعه شهرستان ورامین […]

ورامین – ابتکار ورامین: سرپرست آموزش و پرورش ورامین گفت:‌نظام جمهوری اسلامی در پی تربیت انسان بوده و این ایده آل ترین هدف آموزش و پرورش است

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- مجید تاجیک که همزمان با هفته معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری در نماز جمعه شهرستان ورامین سخن می گفت، اظهار داشت: سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری به نام روز معلم نامگذاری شده است.

سرپرست اداره آموزش و پرورش ورامین افزود: هفته معلم بهترین فرصت برای قدردانی از زحمات فرهنگیان برای تربیت دانش آموزان و آینده سازان کشور است.

وی با قرائت بخشی از پیام امام(ره) به مناسبت شهادت استاد مطهری و بیانات رهبری درباره شخصیت این بزرگمرد افزود فضیلت شهید مطهری قابل توصیف نیست و ایشان الگوی مناسبی برای معلمان هستند.

تاجیک تعلیم و تربیت را موضوعی مهم و اساسی عنوان کرد و بیان داشت: اگر به تعلیم و تربیت از دیدگاه شهید مطهری به خوبی پرداخته شود همه ما وظایف خود را خواهیم شناخت زیرا نظام جمهوری اسلامی در پی تربیت انسان بوده و این ایده آل ترین هدف آموزش و پرورش است.

این مسئول متذکر شد: از طرفی ملت سازی یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش است و از طرف دیگر فعالان در آموزش و پرورش در پی تربیت نسل باهوش و خلاق هستند به همین خاطر دومین وظیفه آموزش و پرورش نظام سازی است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام ،سال همدلی و همزبانی گفت: آموزش و پرورش پایه و نظام پیشرفت هر جامعه ای است و همه ما نیاز داریم که آموزش و پرورش قوی و قدرتمند داشته باشیم و این ممکن نیست جز با همدلی و همزبانی که سبب رشد شهر و کشورمان خواهد شد.

این مسئول با اشاره به ساخت مجتمع های آموزشی جدید و امکان رفاهی برای فرهنگیان در سال جاری گفت مدرسه شهید مطهری به همت خیرین شهر ورامین در حال بازسازی بوده و مدرسه توحید تا اول مهر افتتاح می شود و فعالیت عمرانی استخر فرهنگیان در حال انجام است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*