۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 54647
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
تسریع عملیات عمرانی در میدان جهاد شهریار
تسریع عملیات عمرانی در میدان جهاد شهریار

تسریع عملیات عمرانی در میدان جهاد شهریار

شهریار – آبرومند: شهردار شهریار از بهره برداری زیرگذر میدان جهاد، تا ۴۵ روز اینده خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – محمد صادق کولیوند با اشاره به مشکلات گوناگون برای اجرای طرح‌های عمرانی در میدان‌های بسیج و جهاد شهریار گفت: مشکل معارضین در میدان جهاد برطرف شده است و این طرح تا ۴۵ روز […]

شهریار – آبرومند: شهردار شهریار از بهره برداری زیرگذر میدان جهاد، تا ۴۵ روز اینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – محمد صادق کولیوند با اشاره به مشکلات گوناگون برای اجرای طرح‌های عمرانی در میدان‌های بسیج و جهاد شهریار گفت: مشکل معارضین در میدان جهاد برطرف شده است و این طرح تا ۴۵ روز اینده به بهره برداری می‌رسد.

 

 

شهردار شهریار با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح در میدان بسیج هم با مشکلاتی از جمله تاسیسات شهری و خطوط انتقال نیرو روبرو است افزود: امیدواریم زیرگذر این میدان در خرداد ماه و پل ان تا پایان سال اینده به بهره برداری برسد.

 

 

وی با بیان اینکه طرح‌های ترافیکی میدان‌های جهاد و بسیج، نقش مهم و اساسی در ترافیک مسیر‌های غرب شهریار با ملارد، کرج و رباط کریم دارد گفت: با اجرای این طرح‌ها مشکلات ترافیکی تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

 

 

کولیوند با بیان اینکه زیر گذر میدان جهاد یک طرفه و میدان بسیج دو طرفه خواهند بود افزود: مجموع طول این طرح‌ها، ۲ کیلومتر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*