۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » خراسان رضوی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 54365
  • ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
  • 170 بازدید
  • ارسال توسط :
تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است
تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است

تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است

مشهد- آبرومند: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است که توسط امام‌ المسلمین راهبری و هدف‌گذاری می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش اقتدار بسیجیان در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: برنامه‌های بسیج متنوع است ولی […]

مشهد- آبرومند: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تشکیلات انقلاب اسلامی بسیج است که توسط امام‌ المسلمین راهبری و هدف‌گذاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش اقتدار بسیجیان در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: برنامه‌های بسیج متنوع است ولی در حال حاضر اولویت این مجموعه مقابله با کرونا و کمک به حل مسایل اصلی کشور است.

 

وی ادامه داد:رسالت بسیج در گام دوم انقلاب، تحقق بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی است و این تشکیلات مردم پایه باید در عرصه هایی نقش آفرینی کند که آن عرصه‌ها بستر تحقق گام دوم است.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حال حاضر نقش آفرینی بسیج در مسایل عمومی کشور که اولویت دارند بسیار حایز اهمیت است و در سطح کشور با هدایت فرماندهان سپاه‌های استانی و انگیزه‌های فراوان انقلابی این مسیر برنامه ریزی شده است.

 

سردار سلیمانی با بیان این که ایجاد مسکن برای نیازمندان حاشیه شهرها، محرومان و روستاییان از جمله اقدامات بسیج است افزود: در هفته بسیج ساخت ۴۰ هزار مسکن را آغاز کردیم همچنین در مسایل فرهنگی و ارزشی هم صاحب رسالت هستیم تا آثار مانای فرهنگی در زمینه فیلمهای سینمایی و بازیهای رایانه ای تولید کنیم و در بحث علم و فناوری هم پشتیبانی از تبدیل شدن ایده ها و خلاقیتها به محصولات نافع و در زنجیره تولید از دیگر برنامه‌هاست و در همه این اقدامات آنهایی که مبتنی بر بیانیه گام دوم است اولویت دارند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*