۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 27221
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
  • 386 بازدید
  • ارسال توسط :
تعامل علم و تولید در شهرستان قرچک
تعامل علم و تولید در شهرستان قرچک

تعامل علم و تولید در شهرستان قرچک

قرچک – آبرومند: مدیرجهادکشاورزی شهرستان قرچک از نشست مشترک رئیس دانشگاه پیام نور و این مدیریت خبر داد و گفت: فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار در بخش کشاورزی ودانشجویان درحال تحصیل جهت گذراندن دوره کارآموزی از سوی دانشگاه پیام نور به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان قرچک معرفی می شوند. به گزارش خبرنگار ما – علی محمدحسینی […]

قرچک – آبرومند: مدیرجهادکشاورزی شهرستان قرچک از نشست مشترک رئیس دانشگاه پیام نور و این مدیریت خبر داد و گفت: فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار در بخش کشاورزی ودانشجویان درحال تحصیل جهت گذراندن دوره کارآموزی از سوی دانشگاه پیام نور به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان قرچک معرفی می شوند.

به گزارش خبرنگار ما – علی محمدحسینی با اعلام این خبر افزود: با هدف ایجاد تعامل و بررسی راهکارهای رونق تولید در بخش کشاورزی رئیس دانشگاه پیام نور واحد ورامین و قرچک به همراه کارشناسان در جلسه ای مشترک حضور یافته و به گفتگو پرداختند.

 

وی درخصوص مباحث مطرح شده در این جلسه گفت : براساس این جلسه، فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار در بخش کشاورزی به منظور بهره مندی از مزایای طرح کارورزی و همچنین دانشجویان درحال تحصیل جهت گذراندن دوره کارآموزی از سوی دانشگاه پیام نور به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان قرچک معرفی می شوند.

 

حسینی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح کارورزی در بخش کشاورزی می توان با برخورداری از پتانسیل های بالقوه و موجود در تخصص های فردی و اجتماعی، نرخ بیکاری را در سطح شهرستان کاهش داد.

 

در پایان مدیرجهاد کشاورزی شهرستان قرچک در نشست با ریاست دانشگاه پیام نور با اشاره به مزایای اجرای طرح کارورزی گفت: افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق انتقال مهارت وتجربه در محیط کار برای ورود به بازار کار- ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب وکار دانش آموختگان – ارتقاء اخلاق و صلاحیت حرفه ای دانش آموختگان – فراهم ساختن زمینه انتقال دانش از دانش آموختگان به بنگاه اقتصادی را می توان از مزایای این طرح نام برد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*