۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 55741
  • ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
تعداد بازداشتی ها در شهرداری کهریزک به ۲۶ نفر رسید
تعداد بازداشتی ها در شهرداری کهریزک به ۲۶ نفر رسید

تعداد بازداشتی ها در شهرداری کهریزک به ۲۶ نفر رسید

ری- آبرومند: رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک از دستگیری ۶ تن دیگر از کارکنان شهرداری کهریزک خبر داد و گفت: تعداد بازداشتی های پرونده ارتشا،‌ اختلاس و جعل و کلاهبرداری در این شهرداری به ۲۶ نفر رسیده است. به گزارش خبرنگار ما – آرش ناصر پیرسرایی از از دستگیری ۶ تن دیگر از کارکنان شهرداری […]

ری- آبرومند: رئیس حوزه قضایی بخش کهریزک از دستگیری ۶ تن دیگر از کارکنان شهرداری کهریزک خبر داد و گفت: تعداد بازداشتی های پرونده ارتشا،‌ اختلاس و جعل و کلاهبرداری در این شهرداری به ۲۶ نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار ما – آرش ناصر پیرسرایی از از دستگیری ۶ تن دیگر از کارکنان شهرداری کهریزک خبر داد و اظهار داشت: تعداد بازداشتی‌های پرونده ارتشا، اختلاس و جعل و کلاهبردار در این شهرداری به ۲۶ نفر رسیده است.

 

پیرسرایی با بیان اینکه جرم این متهمان عمدتاً به دلیل اخذ رشوه و کلاهبرداری بوده است گفت: میزان ارتشا و جرم‌های صورت گرفته در این مجموعه به تکمیل اطلاعات و کارشناسی‌های مربوطه بستگی دارد اما احتمال افزایش متهمان نیز قابل پیش بینی است.

 

رئیس حوزه قضائی بخش کهریزک عنوان داشت: آگاهی کامل و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان در این پرونده بسیار راهگشا بوده است.

 

وی بیان داشت: پرونده شهردار اسبق کهریزک نیز در حال بررسی می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*