۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 54555
  • ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
  • 46 بازدید
  • ارسال توسط :
تعطیلی واحد‌های الاینده در شهریار
تعطیلی واحد‌های الاینده در شهریار

تعطیلی واحد‌های الاینده در شهریار

شهریار – آبرومند: رئیس اداره محیط زیست شهریار از تعطیلی واحد‌های تولید کننده بتن، شن، ماسه و اسفالت درشرایط اضطرار الودگی هوا خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – شیدا اکار با اشاره به شرایط اضطرار الودگی هوا و وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها گفت: فعالیت واحد‌های تولید بتن، شن، ماسه و اسفالت تا شامگاه […]

شهریار – آبرومند: رئیس اداره محیط زیست شهریار از تعطیلی واحد‌های تولید کننده بتن، شن، ماسه و اسفالت درشرایط اضطرار الودگی هوا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – شیدا اکار با اشاره به شرایط اضطرار الودگی هوا و وضعیت ناسالم برای همه گروه‌ها گفت: فعالیت واحد‌های تولید بتن، شن، ماسه و اسفالت تا شامگاه پنج شنبه تعطیل است.تعطیلی واحد‌های الاینده در شهریار

 

وی با بیان این که در صورت ادامه شرایط الودگی، این تعطیلی‌ها تمدید خواهد شد افزود: گشت‌های اداره محیط زیست در سه نوبت صبح، ظهر و شب، ازتعطیلی این واحد‌ها بازدید و ان‌ها را رصد می‌کنند.

 

رئیس اداره محیط زیست شهریار با اشاره به فعالیت ۲۷ واحد بتن و معدنی، ۳۵ واحد ضایعاتی، ۷ ایستگاه انتقال زباله و ۶ واحد ریخته گری گفت: مقابله با پسماند سوزی و پایش شبانه واحد‌های الاینده، از مهمترین برنامه‌های این اداره در روز‌های الودگی هواست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*