۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 54407
  • ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
تفکر بسیجی نجات دهنده کشور
تفکر بسیجی نجات دهنده کشور

تفکر بسیجی نجات دهنده کشور

پیشوا – آبرومند: امام جمعه پیشوا گفت: تفکر بسیجی نجات دهنده کشور است. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا در تالار قرآن حرم مطهر حضرت جعفربن موسی ع افزود: مسئولان می توانند با تفکر بسیجی آبرو و سرمایه اجتماعی را تقویت کنند زیرا این تفکر، همه مکر […]

پیشوا – آبرومند: امام جمعه پیشوا گفت: تفکر بسیجی نجات دهنده کشور است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام باقری در خطبه های نماز جمعه پیشوا در تالار قرآن حرم مطهر حضرت جعفربن موسی ع افزود: مسئولان می توانند با تفکر بسیجی آبرو و سرمایه اجتماعی را تقویت کنند زیرا این تفکر، همه مکر و حیله های داخلی و خارجی را خنثی کرده است و دوری از تفکر بسیجی به ما ضربه زده است.

 

 

 

وی گفت: این سرمایه اجتماعی باید با قدرت تقویت شود و با تلاش و مجاهدت و در دست هم این اعتماد را محکمتر تر کنیم و این مهم با کارکردن بسیجی و جهادی و عرق ریختن و دوندگی و تلاش برای خدمت به مردم ایجاد می شود .

 

 

 

حجت الاسلام باقری افزود: اتفافاتی که در چندروزه اخیر در برخی استان ها مانند اصفهان و چهارمحال و بختیاری و یزد و خوزستان که معترض به تنش آبی هستند، به قول کارشناسان یک ابرچالش است فقط مربوط به کشور ما نیست تغییرات اقلیمی و گرم شدن مربوط به کل جهان است.

 

وی گفت: سال های گذشته و در قدیم باران و برف فراوان داشتیم آرام آرام به سمت خشکسالی می رویم و کشور ایران الان دوران خشکسالی است ما به دوره ترسالی نرسیدیم نزولات آسمانی کم شده است مشکل امروزما در مسئله کم آبی فقط کمبود آب نیست قبول داریم کمی نزولات آسمانی کم شده است اما مشکل ما مدیریت آب است مسئله آب استانی و شهرستانی حل نمی شود مسئله جهانی و ملی است همه کشور باید بسیج شوند تا مسئله کم آبی را مدیریت کنند در همین پیشوا که منطقه کشاورزی است ما چقدر هنوز که هنوز است بعد ۴۰ سال انقلاب می گذرد با آبیاری غرقابی زمین های خود را آب می دهیم که به ضرر است.

 

امام جمعه پیشوا افزود: روش های کهنه آبیاری و کانال کشی همه مناطق پیشوا همین کانال معمولی و عادی است چقدر آب از این ها هدر می رود و زهکشی هم انجام نمی شود مساحت ١٢۰ هکتاری گلخانه های شهرستان نیز در کمبود آب موثر است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*