۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 5131
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰
  • 273 بازدید
  • ارسال توسط :

تقدیر فرماندار دماوند از شهردار شهر در راستای همکاری جهت اجرای طرح سرشماری کشاورزی

دماوند – ابتکارآنلاین: ناصر محمودی فرد فرماندار و مدیر اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان دماوند به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش های عباس صفری شهردار دماوند در راستای اجرای هرچه بهتر طرح سرشماری عمومی کشاورزی سال ۹۳ با اهداء لوحی تقدیر کرد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری دماوند […]

دماوند – ابتکارآنلاین: ناصر محمودی فرد فرماندار و مدیر اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان دماوند به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش های عباس صفری شهردار دماوند در راستای اجرای هرچه بهتر طرح سرشماری عمومی کشاورزی سال ۹۳ با اهداء لوحی تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از سایت فرمانداری دماوند – در این حکم آمده است: اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی سال ۹۳ بهانه ایی شد تا با همت و اراده جنابعالی نیز برگ زرین دیگری در راستای اجرای سیاست های مدبرانه دولت تدبیر و امید به خاطره خدمت رسانی کشور افزوده شود.

وی همچنین آورده است: بدینوسیله در پایان این طرح ملی که با تلاش صادقانه شما به نحو احسن در شهرستان دماوند برگزار گردید، بر خود می دانیم از زحمات خالصانه شما تشکر و قدردانی نمائیم. توفیقات روز افزونتان را در تمام مراحل زندگی از درگاه ایزدمنان مسئلت داریم.

عباس صفری در این خصوص اظهار کرد: پایه و اساس پیشرفت در جامعه و نظام اسلامی، آمار و اطلاعات دقیق و متقن است و اطلاعات این طرح عظیم ملی، ذخیره و خزانه ارزشمندی است که می تواند یاری رسان مسئولان و مراجع تصمیم گیری در اداره امور مملکتی باشد.

وی ادامه داد: بحمدالله با تلاش و همت همه دست اندرکاران امر، طرح سرشماری با تمام سختی ها و مشکلات خاص خود، بدون هیچ گونه وقفه و تاخیری انجام شد که در این راستا شهرداری دماوند با فراهم سازی امکانات و نیروی انسانی در این طرح گام برداشت.

لازم به ذکر است، سرشماری کشاورزی شهرستان دماوند در سطح پنج شهر، ۱۶۷ روستا، مکان و مزرعه شهرستان در قالب چهار گروه کاری با حضور ۲۳ مامور سرشمار، مهر ماه امسال انجام شد.

با اتمام عملیات سرشماری عمومی کشاورزی در شهرستان دماوند، مشخصات ۱۳ هزار و ۴۳۱ نفر به عنوان بهره بردار در بخش کشاورزی شهرستان ثبت شد که نسبت به سرشماری کشاورزی سال ۸۲، یک هزار و ۱۸۴ نفر افزایش داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*