۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 57953
  • ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
تقدیر از رئیس جمهور در خصوص ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین
تقدیر از رئیس جمهور در خصوص ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین

تقدیر از رئیس جمهور در خصوص ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین از رئیس جمهور در خصوص ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین تقدیر کرد و خواستار عمل به مصوبات سفر رئیس جمهور به ورامین به ویژه مساله متروی این شهرستان شد.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی ضمن تقدیر […]

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین از رئیس جمهور در خصوص ابلاغ فرمانداری ویژه ورامین تقدیر کرد و خواستار عمل به مصوبات سفر رئیس جمهور به ورامین به ویژه مساله متروی این شهرستان شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی ضمن تقدیر از سفر اخیر رئیس جمهور به این منطقه گفت: توجه رئیس جمهور به ورامین و ابلاغ فرمانداری ویژه این شهرستان قابل تقدیر است، اگر چه ورامین به دلیل ۱۰ سال تأخیر در ابلاغ فرمانداری ویژه در دولت‌های قبل خسارات زیادی دید، اما در هر صورت این اقدام ریاست جمهوری قابل تقدیر است.

 

وی افزود: لازم است، از استاندار تهران، فرماندار ورامین، نماینده مردم در مجلس که دست به دست دادند و یک صدا حرف را منتقل کردند، تشکر کنم، ان شاالله به مصوبات سفر رئیس جمهور که مهم‌ترین آن مساله مترو ورامین است، جامعه عمل پوشانده شود.

 

امام جمعه موقت ورامین سپس به آغاز هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: از دستگاه قضائی اجرای عدالت، دفاع از حقوق مظلومان و مبارزه با متعدیان به حقوق فردی و اجتماعی مردم را انتظار داریم، ضمن تقدیر از زحمات دستگاه قضائی و تلاش‌های انجام شده، باید بدانیم، سرعت و قاطعیت در اجرای قانون، مفاسد و جرایم را کاهش خواهد داد.

 

وی ضمن تاکید بر مبارزه با بی حجابی علنی در جامعه گفت: متأسفانه در عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی‌هایی وجود دارد، اما باید بدانیم، درست است، مردم در این خصوص مسئولیت دارند، اما وظیفه مسئولان سنگین‌تر است و در عمل به این وظیفه گله مندی های جدی و به حقی وجود دارد، مظاهر علنی دهان کجی به ارزش‌های دینی و انقلابی است و اصلاً قابل قبول نیست.

 

رئیس ستاد هفته افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: در این هفته در طول تاریخ شاهد حوادث فراوانی بودیم، باید این رخدادها تبیین و در خصوص جنایات آمریکا علیه ملت ایران روشنگری شود، ترور، تحریم، وحشی گری و کشتار جمعی اقداماتی بوده که در کارنامه سخیف دولت مستکبر آمریکا به چشم می‌خورد، دولت آمریکا همواره علیه ملت بزرگ ایران توطئه کرده و همچنان نیز به توطئه ادامه می‌دهد، امروز هم اوج کینه و دشمنی آن‌ها علیه ملت ایران در تحریم‌ها، خیانت‌ها و ترورها به چشم می‌خورد.

 

وی با اشاره به افرادی که قصد تطهیر منافقین و اربابانشان را دارند، گفت: هرکس دغدغه انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش‌ها را دارد، باید جنایات آمریکا را تبیین کند و مجامع علمی و دانشگاهی و حقوقی با استفاده از ظرفیت‌های حقوقی علیه آمریکا غارتگر طرح دعوا داشته باشند، آمریکا بداند، ملت بزرگ ایران هرگز جنایات آن‌ها را فراموش نخواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*